Pilates…na pewno nieraz słyszałaś to słowo. Być może nawet wiesz, że to rodzaj aktywności fizycznej. Wyobrażasz sobie, że to zestaw spokojnych ruchów, które wykonuje się przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. W ostatnich latach Pilates zdecydowanie poszerza krąg swoich miłośników.

Stał się modnym sposobem spędzania wolnego czasu i wypełnia salę do ćwiczeń po brzegi. Niewiele jednak osób ma świadomość, że nazwa tego treningu pochodzi od nazwiska jego twórcy, a system ćwiczeń stworzony przez Josepha Pilatesa ma niezwykłą moc prozdrowotną i rehabilitacyjną.

Czy znasz wszystkie pilatesowe oblicza?

3 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pilatesu. To doskonały moment, aby poznać tę aktywność fizyczną lub jeszcze bardziej zgłębić tajniki metody Pilatesa. W LaLoba Care&Activity oprócz zajęć klasycznego Pilatesu, które odbywają się aż trzy razy w tygodniu, wprowadziłyśmy wyjątkowe połączenia pilatesowej metody pracy z ciałem z innymi prozdrowotnymi technikami. I tak, dzięki temu, powstał system zajęć nazywany przez nas Kobiecym Treningiem Medycznym. Holistyczne podejście do aktywności fizycznej i świadomość problemów zdrowowotnych, z jakimi mierzą się kobiety, pozwoliły stworzyć nam zajęcia, które nie tylko mają za zadanie nauczyć ruchu według zasad Pilatesa, ale przede wszystkim mają pomóc w pozbyciu się różnych dolegliwości bólowych i dysfunkcji. Od wielu już lat oferujemy swoim Klientkom Pilates ze stretchingiem, Pilates z masażem powięzi oraz Pilates z treningiem dna miednicy.

Poznaj z nami niezwykły pilatesowy świat i skorzystaj z karnetu w wyjątkowej cenie!

Przez cały miesiąc nasz LaLoTeam będzie wprowadzał Cię do naszej przestrzeni body&mind i przekonywał do wypróbowania pilatesowych zajęć. Ale to nie wszystko! Śledź uważnie naszego Facebooka. Na naszym fanpage’u opowiemy Ci, kim jest Joseph Pilates, w jaki sposób powstała jego metoda treningowa, jaki jest jej cel i wpływ na zdrowie i samopoczucie. Podzielimy się także ciekawostkami, a także pokażemy Ci najbardziej znane ćwiczenia tej niezwykłej techniki.
Jesteś naszą Klientką? Zapisz się na wybrane zajęcia Pilatesu i pobierz z naszego sklepu darmową pilatesową wejściówkę, którą podarujesz bliskiej osobie. Jesteśmy pewne, że pokochacie te zajęcia, dlatego w prezencie otrzymacie od nas specjalną promocję na maj! Karnet 8 wejść na zajęcia mentalne w cenie 160 zł, zamiast 200 zł! (wejścia do wykorzystania tylko na zajęcia Pilates i Zdrowy kręgosłup).
A zwieńczeniem naszego pilatesowego miesiąca będzie warsztat teoretyczno-praktyczny „Pilates dla początkujących”, który odbędzie się w sobotę 22 maja. Zapowiada się cudowny pilatesowy maj!

Videoporadniki

04 Pilates z masażem powięzi | VideoPoradnik | Aleksandra Kąkol

03 Pilates z treningiem dna miednicy | VideoPoradnik | Kidia Kaltenberg

02 Pilates dla zdrowego kręgosłupa | VideoPoradnik | Patrycja Mystek

01 Pilates dla początkujących | VideoPoradnik | Marta Hojan

Masz pytania?