Hormony w ciele kobiety zmieniają się z dnia na dzień. Często przez te zmiany hormonalne kobiety są bardziej wytrzymałe, znoszą więcej stresu niż mężczyźni, ale czasem czują się tak zmęczone, że nie są w stanie nic robić.

Czasami emocjonalnie są bardzo zrównoważone, a kiedy indziej brak harmonii emocjonalnej jest tak duży, że byle co jest w stanie wyprowadzić kobietę z równowagi. Przyczyną tego są miesięczne przemiany hormonalne.
Każda z Was na pewno doświadczy tego podczas praktyki. Nieraz nie jesteśmy w stanie się zgiąć, skręcić, a czasami wszystkie asany przychodzą nam bez wysiłku. To w dużej mierze zależy od hormonów – musimy zatem zwrócić uwagę na to, jak utrzymywać równowagę hormonalną.
„Jeżeli będziecie oszczędzać swoją energię w czasie okresu, a zaczniecie jej używać po okresie, to bardzo Wam to pomoże w praktyce.” (Geeta Iyengar)
Zapraszamy na wyjątkowy warsztat Jogi poświęcony kilku szczególnym zagadnieniom na kobiece „trudne dni”.
Do warsztatu wprowadzą ćwiczenia oddechowe i relaksacja.

Prowadząca

Elżbieta Gałka

Instruktor Rekreacji Ruchowej Hatha Joga. Absolwentką Politechniki Krakowskiej. W 2017 roku uzyskała tytuł zawodowy Instruktora Rekreacji Ruchowej Hatha Joga organizowany przez Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Ukończyłam studia podyplomowe z Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie.

Jeśli zastanawiasz się:
Czy możesz złagodzić ból podczas menstruacji?
Czy możesz uregulować swoją miesiączkę?
Jak zapanować nad emocjami w trakcie menstruacji?
Jak ćwiczyć podczas miesiączki i jak pomóc sobie poprzez praktykę, jeżeli miesiączka to naprawdę dla Ciebie trudny czas?
Ten warsztat jest idealny dla Ciebie! Poczuj, jak Joga może wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie i pomóc Ci uwolnić się od dolegliwości menstruacyjnych.

Uwagi

Wymagana wpłata zaliczki przy zapisie (50 zł), przy odwołaniu po 10.05.2021 nie będzie zwracana.
Wymagana rezerwacja miejsca, liczba uczestników na warsztacie jest ograniczona.

Masz pytania?

  Data
  15.05 godz. 12:00-14:30
  16.05 godz. 9:30-12:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  149 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl