A może by tak zakochać się na wiosnę…w Pilatesie? Poznaj z LaLobą jedną z najbardziej uwielbianych prozdrowotnych metod pracy z ciałem!
Pilates ożywi Twoje ciało, przyniesie ogromną satysfakcję z aktywności fizycznej, ukoi i wyciszy umysł.

Pilates to zajęcia mentalne z nurtu Body&Mind o niezwykłych właściwościach prozdrowotnych i rehabilitacyjnych. To system ćwiczeń stworzony przez Josepha Pilatesa dla wzmocnienia mięśni, zwiększenia gibkości i ogólnej poprawy kondycji fizycznej. Spokojne ćwiczenia aktywują każdą część ciała, a szczególnie mobilizują do pracy mięśnie głębokie. Znamienną cechą zajęć jest też ciągły ruch. Wszystkie pozycje wykonywane są płynnie, w rytm relaksacyjnej muzyki. To metoda mająca na celu zrozumienie, usprawnienie oraz wprowadzenie równowagi w naszym ciele.
Pilates uczy kluczowych zasad ruchu wykorzystywanych w codziennych aktywnościach. Zrozumienie ich jest podstawą skutecznej i świadomej pracy z ciałem. Zaczynając przygodę z Pilatesem poznajemy ćwiczenia z tzw. części Pre-Pilates, które uczą nas wzorców ruchowych i podstawowych zasad w technice Pilatesa takich jak oddech, koncentracja, czy centrowanie. Przyswojenie ich to klucz do efektywnej pracy nad sylwetką, poprawy samopoczucia, pozbycia się bólów kręgosłupa, karku czy stawów.
Jeśli jeszcze nie próbowałaś ćwiczyć metodą Pilatesa, zapraszamy Cię na warsztat teoretyczno-praktyczny, który będzie dla Ciebie idealnym wprowadzeniem do regularnych zajęć. Pozwoli Ci poznać podstawy i założenia tej fantastycznej metody. Nauczysz się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń i operowania oddechem. Dowiesz się, jakich ćwiczeń unikać przy kontuzjach i dolegliwościach bólowych w obrębie kręgosłupa, a które warto wdrożyć, by zniwelować dyskomfort. Jeśli Pilates nie jest Ci obcy, warsztat pozwoli Ci wrócić do podstaw i doszlifować swoje umiejętności.
Pilates jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób, bez względu na wiek, które szukają prozdrowotnej aktywności fizycznej.

Prowadząca

Marta Hojan
Instruktorka Pilates i BodyArt®

certyfikowana nauczycielka Pilates i BODYART, instruktorka fitness, trenerka personalna. Pasjonatka nurtu body & mind. Treningi mentalne i pogłębianie świadomości ciała poprzez ruch, to sfery, w których wciąż się rozwija i poszukuje inspiracji. Propaguje holistyczne podejście do człowieka, wyznaje zasadę, że “zdrowa głowa, daje zdrowe ciało”.

Masz pytania?

  Data
  22.05
  godz. 11:00 – 13:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  79 zł

  Ilość miejsc
  12 osób

  Pytania i rezerwacje
  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl