Nowe zajęcia dla dzieci od 3 miesięcy do 17 lat w dwóch lokalizacjach Laloby – przy ul. Dauna 113 oraz ul. Beskidzkiej 30C.

W grafiku pojawią się nowości! Dni otwarte – bezpłatne zajęcia pokazowe odbędą się 17-22.09 – na wszystkie zajęcia wymagane zapisy.

LaLoba ul.Beskidzka 30 c

17.09 poniedziałek
godz. 14:30 Sensorki – 3-6 m-cy
godz. 15:30 Przytulanki 6-12 m-cy
godz. 16:30 Wygibasy 1-2 lata
godz. 17:30 Kreatywne myślenie 8-13 lat

18.017 wtorek

godz. 17:15 Taniec Nowoczesny 4-6 lat

19.09 środa

godz. 16:00 Zumba Kids 3-6 lat
godz. 17:00 Zumba Junior 8-11 lat

20.09 czwartek

godz, 16:15 Motorki 3-4 lata
godz. 17:15 Motorki 4-6 lat

LaLoba ul. Dauna 113

17.09 poniedziałek

godz. 17:30 Tańce Hulańce -2-4 lata

18.017 wtorek

godz. 9:30 Hopsasanki 1,5 do 4 lat

19.09 środa

godz. 9:30 Hopsasanki 1,5 do 4 lat
godz. 16:30 Hopsasanki 1,5 do 4 lat

20.09 czwartek

godz. 14:30 Sensorki – 3-6 m-cy
godz. 15:30 Przytulanki 6-12 m-cy
godz. 16:30 Wygibasy 1-2 lata
godz. 17:30 Balet 2-4 lat

O zajęciach:

Sensorki
Zajęcia rozwojowe dla dzieci (od 3 do 8 miesiąca) wraz z opiekunem
Zajęcia wspomagające i stymulujące wielozmysłowe poznawanie świata przez dziecko. Przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nie przemieszają się. Na Sensorkach poprzez odpowiednie zabawy pobudzane są wszystkie zmysły malucha. Do zabaw użyjemy przedmiotów dostępnych w każdym domu. Czas niemowlęcy to czas w którym dziecku większość zmysłów dopiero się wyostrza i kształtuje. Jest to też okres, w którym dominują u malucha zabawy manipulacyjne i sensoryczne. Niemowlaki odbierają bodźce, relacje, sytuacje całymi sobą- przez wszystkie zmysły. Sensorki będą więc dla malucha doskonałym czasem spędzonym na zabawie, która rozwija jego odczuwanie i wrażliwość, a dla opiekunów nauką rozwijających zabaw, które potem można kontynuować już w zaciszu domowym. Na zajęciach wykorzystane będą elementy ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz integracji sensorycznej.

Przytulanki
Zajęcia rozwojowe dla maluszków od 6 do 12 miesiąca życia wraz z opiekunem
Podczas zajęć rodzice nauczą się jak bawić się z maluszkiem, który dopiero ma przed sobą (albo jest w trakcie nauki tychże) siadanie, raczkowanie, chodzenie, pierwsze słowa. Nauczą się wspomagać swoją pociechę w rozwoju poprzez zabawę. Prowadząca pokaże proste i rozwijające zabawy dla maluszka oraz przybliży etapy rozwoju maluszka, omówi problemy, które można spotkać podczas pielęgnacji i wychowania maluszka. Zajęcia są też doskonałym czasem na poznanie innych mam, wymienienie się z nimi doświadczeniem. Zajęcia mają także na celu wspomaganie budowania dobrej więzi między mamą a dzieckiem oraz doświadczenia przez maluszka zabawy z rówieśnikami.
Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Zabaw Fundamentalnych

Wygibasy
Zajęcia rozwojowe dla dzieci (1-2 lata) wraz z opiekunem
Celem zajęć jest spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem na zabawach, które je rozwijają: wzmacniają jego ciało, doskonalą motorykę dużą i małą, stymulują rozwój wyobraźni, słownictwa oraz wspierają rozwojowi dobrej bliskości między rodzicem a dzieckiem. Rodzice poznają też wiele zabaw, które, dzięki temu, że bazują na rekwizytach znajdujących się w każdym domu, łatwo można je przenieść na grunt domowy. Dzieci będą mogły też spokojnie wejść w świat pierwszych kontaktów z rówieśnikami i zabawy animacyjnej.

Hopsasanki
Zajęcia rozwojowo-adaptacyjne dla dzieci w wieku 1,5 – 4 lat (zajęcia docelowo bez rodziców)
Hopsasanki pomagają bezstresowo rozstać się dziecku z rodzicem oraz zaadaptować się w grupie rówieśników. Nauczenie dziecka tych dwóch umiejętności jest niezbędnym warunkiem, by maluch dobrze czuł się w przedszkolu Wykorzystywane są w tym celu ruch, muzyka i twórcze zabawy. w trakcie zajęć dzieci będą doskonalić sferę ruchową, manualną, plastyczną, zmysłową, poznawczą. Kiedy Twoje dziecko jest gotowe na takie zajęcia? Kiedy widać, że już rozumie co się do niego mówi i reaguje na to (samo nie musi mówić!) oraz gdy pojawia się w nim zainteresowanie innymi dziećmi.

Motorki
Zajęcia usprawniające rozwój motoryczny dla dzieci od 3 – 6 lat (zajęcia bez rodziców)
Zajęcia mające na celu wspieranie rozwoju motoryki małej i dużej poprzez zabawę, ruch i ćwiczenia. Koncentrują się one na wzmacnianiu mięśni, usprawnianiu koordynacji ruchowej, pracy nad zdolnością skupienia i utrzymania uwagi oraz precyzyjnością ruchów rąk. Zajęcia skierowane są również na wsparcie rozwoju czynności samoobsługowych, na wspomaganie zdolności pracy i zabawy w grupie.

Balet
Zajęcia taneczne dla dzieci od 2,5 – 4 lat (zajęcia bez rodziców)
Zajęcia taneczno-ruchowe dla maluchów, które po raz pierwszy stykają się z tą formą tańca. Podczas zajęć dzieci są wprowadzane w podstawowe zagadnienia dotyczące tańca klasycznego, w charakterystykę jego ruchu. Poznają podstawowe pozycje, figury, ćwiczenia baletowe. Lekcje te zawierają także zabawy ruchowo-taneczne, które uczą dzieci koordynacji ruchowej, pamięci ruchowej i współpracy w grupie.

Tańce Hulańce
Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 2 – 4 lat (zajęcia bez rodziców)
W czasie trwania tych zajęć wykorzystane i ukierunkowane zostaną naturalne chęci i zdolności dzieci do ruszania się, skakania, tupania, klaskania, wirowania w rytm muzyki. Powoli dzieci wprowadzone zostaną w początki nauki tańca, w poznanie podstawowych kroków i technik tańca z różnych miejsc na świecie. To także element integracji i przystosowania do współdziałania w grupie.

Taniec Nowoczesny
Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 4 – 6 lat (zajęcia bez rodziców)
Zajęcia, w czasie których dzieci poznają współczesne style i techniki taneczne tj: funky, hip- hop, modern, a także elementy techniki klasycznej i podstawy tańców latynoskich.

Zumba Kids/Zumba Junior
Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 4-6 lat/7-11 lat (zajęcia bez rodziców)
Zajęcia Zumba® Kids i Zumba® Kids Jr. inspirują dzieci do wyrażania siebie poprzez ruch i ćwiczenia choreograficzne oraz do super zabawy, poprawiając jednocześnie ich ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Czas wypełniony po brzegi: wesołą zabawą, elektryzującą radością, pozytywną energią, tańcem, sportem, zabawami i grami. Programy Zumba® Kids i Zumba® Kids Jr. przeznaczone są dla WSZYSTKICH dzieci: dziewczynek i chłopców, aktywnych i nieszczególnie aktywnych, mających nadwagę i niedowagę. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności tanecznych, poczucia rytmu, doskonałej pamięci ruchowej czy znakomitego słuchu – wystarczy odrobina chęci i uśmiech na twarzy!

Data

17-22.09

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Kraków, ul. Beskidzka 30C

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 666 290 333, 570 577 677
recepcja@laloba.pl