Zajęcia ruchowe podczas których dzieci nigdy nie będą się nudzić! Ponieważ ruch jest nieodzownym elementem utrzymania zdrowia, rozwijania sprawności, nabywania dobrych nawyków, postaw zajęcia gimnastyczne są idealnym uzupełnieniem dnia codziennego Twojego dziecka. Zdrowie to równowaga w sferze fizycznej, psychicznej i społecznej.

Co to za zajęcia?

  • zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej oraz integracji sensorycznej
  • zajęcia angażujące całe ciało i zmysły
  • poprzez zabawę i gry ruchowe przemycamy jak najwięcej ćwiczeń korygujących postawę i eliminujących złe nawyki posturalne tj.: garbienie się”, wysuwanie głowy do przodu, koślawe ustawianie kolan, stóp itp. a także kształtowanie układu przedsionkowego i czucia głębokiego – propriorecepcji.
  • używamy podwieszanych sprzętów do integracji sensorycznej co urozmaica zajęcia i stymuluje dzieci
  • w grupie jest maksymalnie 12 dzieci

Poniedziałki godz. 16:00 dla dzieci 4-6 lat
Środy, godz. 17:00 dla dzieci 7-10 lat
Zajęcia bez obecności rodziców na sali, trwają 45 min

Prowadząca

Patrycja Mystek | Instruktorka

W mojej głowie dwa się różne gryzą światy”, tak właśnie opisałaby siebie. Z jednej strony kocha zajęcia siłowe, ciężary, z drugiej – oddaje się z pasją metodzie Pilates. Jej zajęcia to przede wszystkim łączenie stylów oraz pokazywanie nowych możliwości. W każdy trening wkłada całe serce, a najważniejszym elementem każdych zajęć jest dla niej człowiek, z którym uwielbia pracować, odkrywając jego potencjał, podnosząc na duchu i udowadniając, że ciało ma nieograniczone możliwości.