Kompendium ćwiczeń Pilatesa to cykl warsztatów adresowany do wszystkich pasjonatek harmonijnego ruchu, które szukają wyzwań w metodzie Pilates.

Rozpoczniemy od 2,5 godzinnego warsztatu, który w całości przeznaczymy na naukę równowagi w pozycji wysokiej oraz mobilizacji ciała przy pilatesowej technice. Josef Pilates miał w zwyczaju rozpoczynać i kończyć lekcję w pozycji stojącej. Dbał o to, by w praktyce nie za dużo siedzieć i nie za dużo leżeć. Brzmi znajomo? Pozycja pionowa to nasze ewolucyjne osiągnięcie i cywilizacyjne przekleństwo.

Warsztat zaczniemy od krótkiej lekcji rozgrzewkowej. Następnie skupimy się na stopie, miednicy, obręczy barkowej i głowie. Popracujemy nad balansem ciała i zakresami ruchów w wymagającej pozycji. Od czasu do czasu trafimy na matę, by wykonywane tam ćwiczenie przenieść do wersji Standing Pilates. Skorzystamy też ze sprzętu, który figlarnie raz będzie nam ułatwiał, a innym razem utrudniał zadanie. Całość zwieńczymy rozciąganiem i relaksacją ciała.

Dołącz, a powiedzenie “stanąć na równe nogi” nabierze nowego wymiaru :)

Prowadząca

Marta Hojan | Instruktorka

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywałam w renomowanych szkołach fitness. Swoją przygodę z fitnessem zaczynałam od zajęć wzmacniających i choreograficznych. Spędziłam też wiele godzin na siłowni dbając o sylwetkę i kondycję klientów. Pasjonatka nurtu body & mind. Najbliższy memu sercu jest trening Pilates oraz BODYART, pogłębianie świadomości ciała poprzez ruch. W tej sferze nieustannie się rozwijam i szukam inspiracji – również dla Was :) Wierzę w to, co robię i pasję tę staram się przekazać moim podopiecznym. Propaguję holistyczne podejście do człowieka, wyznaję zasadę “zdrowa głowa daje zdrowe ciało”.

Masz pytania?

  Data
  13.03
  godz. 10:00-12:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  79 zł

  Kontakt
  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl