Centrum Rozwoju Dziecka
LaLoba

Harmonijny i zrównoważony rozwój każdego dziecka

LLaloba Care&Activity powstała w 2010 roku przy ul. Dauna jako miejsce dla kobiet na każdym etapie ich życia. Zaczęło się od zajęć dla kobiet w ciąży, potem powstały zajęcia dla kobiet z malutkimi dziećmi, aż wsłuchując się w potrzeby naszych klientek powstały kultowe „Hopsasanki” czyli zajęcia rozwojowo – ruchowe dla dzieci przygotowujące do bezstresowego rozstania z mamą, dzięki którym dziesiątki dzieci bez lęku weszły w życie przedszkolne. Zadowoleni rodzice wielokrotnie sugerowali nam otwarcie przedszkola. Po wielu latach pracy z dziećmi przyszedł ten moment i w 2018 roku otworzyłyśmy drugą lokalizację przy ul. Beskidzkiej, w której prowadzimy kameralne przedszkole integracyjne pracujące wg naszego autorskiego programu wychowawczego.

Zdobyte doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że chcemy rozwijać potencjał związany z pracą z dziećmi. Bardzo dobry odbiór naszego przedszkola przy ul. Beskidzkiej i duża ilość chętnych rodziców zachęciła nas do decyzji o otwarciu drugiej placówki na ul. Dauna 113. Stworzyłyśmy kolejne miejsce, w którym dzieci mają szczęśliwe dzieciństwo i dzięki empatii personelu łagodnie przygotują się na pójścia do szkoły.

Kolejnym ważnym krokiem jest otwarcie CENTRUM ROZWOJU DZIECKA, to miejsce dla dzieci potrzebujących wsparcia lub innej niż standardowa ścieżki rozwoju.

Działamy z pasją i miłością. Tworzymy dobre miejsca. To zadowoleni rodzice i dzieci są tego największym dowodem.

Zobacz naszego facebookaAktualności

O nas

Centrum Rozwoju Dziecka Laloba skupia specjalistów wspierających harmonijny rozwój matki i dziecka od poczęcia do wieku szkolnego.
Poza pomocą terapeutyczną 1 na 1 w gabinetach organizujemy zajęcia edukacyjne i rozwojowe, warsztaty przeznaczone dla dzieci i ich rodziców, wyjazdy, półkolonie. Oferta zajęć i terapii dla dzieci w Centrum Rozwoju Dziecka Laloba  jest przeznaczona dla dzieci najmłodszych: od 3 miesiąca życia do 10 lat.
Każde z zajęć z naszego harmonogramu wspiera rozwój dziecka, jego umiejętności fizyczne, motoryczne, intelektualne i społeczne, ale przede wszystkim jest też dla malucha świetną zabawą i przyjemnością. Zajęcia są również doskonałą okazją do poznania rówieśników. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, instruktorów i w bezpiecznej przestrzeni naszego Centrum.

Serdecznie zapraszamy
Kadra Centrum Rozwoju Dziecka Laloba

Nasi specjaliści prowadzą działania w zakresie diagnozy, terapii, poradnictwa i edukacji oraz wsparcia w takich obszarach jak:
• fizjoterapia dzieci i niemowląt
• terapia integracji sensorycznej
• terapia ręki
• logopedia i neurologopedia
• wsparcie psychologiczne
• Trening Umiejętności Społecznych TUS
• dogoterapia
• dietetyka, terapia karmienia
• Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka WWR
• wsparcie pedagogiczne

Skontaktuj się z nami w sprawie terapii

Tytuł

Przejdź do góry