Drogie dziewczyny, wilczyce,

Działamy bardzo intensywnie, na ile nam pozwala epidemia wirusa. Działamy, szyjąc maseczki na rzecz najbardziej potrzebujących w Centrum Onkologii w Katowicach , udostępniamy sale dla prowadzenia działalności przez innych. Pomagamy tak mocno, jak tylko możemy.
Pro publico bono, Bo nie wyobrażamy sobie inaczej.
Z wzruszeniem obserwujemy rozprzestrzenianie się innego wirusa, wirusa wzajemnej pomocy i solidarności, wsparcia i dobroci.
Jakże głębokiego wyrazu nabiera w tych czasach nasza nazwa i motto Care & Activity – aktywność poprzez opiekę, opieka poprzez aktywność.

Zmuszone jesteśmy zwrócić się do Was, drogie przyjaciółki, o wsparcie. Tak, bez Waszej pomocy możemy nie być w stanie funkcjonować.
Prosimy, kupujcie dostęp do naszych zajęć online. Wprowadzamy również vouchery z dowolnym terminem wykorzystania, nawet za kilka miesięcy, gdy wszystko już wróci do normy. To zaledwie kilka kliknięć, a możemy zyskać wszyscy, Wy, trening w Waszych domach, motywację na później, my natomiast środki na funkcjonowanie i co tu ukrywać na życie. Na wsparcie instytucji i urzędów państwowych nie możemy liczyć.
Potrzebujemy Was w tym trudnym czasie bardziej niż kiedykolwiek.

Wasze dziewczyny z LaLoby