Loading...

Skończyłaś kurs jogi dla początkujących i masz ochotę na więcej ale obawiasz się, że grupa ogólna to trochę za dużo?

Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy Kurs Jogi – kontynuacja. W trakcie kursu utrwalimy umiejętności zdobyte podczas kursu dla początkujących. Pogłębimy pracę w znanych już asanach i nauczymy się nowych, tylko troszeczkę bardziej wymagających.
Dla kogo? Dla osób po kursie dla początkujących (nie ma znaczenia czy w LaLobie u Alicji czy u Magdy, czy może poza LaLobą).

Czas trwania: 15.11-20.12 (11 spotkań)
Terminy: poniedziałki i środy godzi. 18:00
Cena: 385 zł
Przy zapisie wymagana wpłata zaliczki: 100 zł

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy dorosłam starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc intensywne treningi z youtubowymi królowymi. Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie kontuzje i dobry przykład praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę  właśnie tutaj do LaLoby. Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią, a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie. Poza przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych, ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara, aż w końcu postanowiłam zrobić kurs nauczycielski, aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie .Do zobaczenia na macie!

Ważne!

Ostatni posiłek spożywamy co najmniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć!
Z uwagi na wykonywanie pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. choroby oczu, zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń), zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do kursu.Ważne: tylko zgłoszona nieobecność może zostać odrobiona na dowolnych zajęciach z grafiku w trakcie trwania kursu a najpóźniej w ciągu tygodnia od zakończenia kursu.
Niewykorzystane zajęcia przepadają – nie zwracamy za nie ekwiwalentu.

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
15.11-20.12.2023
poniedziałki i środy godzi. 18:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
385,-

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?