Ponieważ nasz Kurs Aerial Jogi dla początkujących wyprzedał się w ciągu kilku godzin, dla tych, którym nie udało się zapisać na kurs, przygotowałyśmy weekendową niespodziankę! Chcemy, abyście poznały tę fascynującą praktykę w hamaku, zanim rozpocznie się kolejna edycja kursu!

Już 20 marca zapraszamy Was na Weekendowy Warsztat Aerial Jogi! Praktyka Aerial Jogi bazuje na specjalnej wertykalnej chuście, ciężarze własnego ciała i grawitacji. Ćwiczenia, które wykonujemy z pomocą hamaka, pozwalają nam odkryć zupełnie nowe możliwości naszego ciała. Wzmacniają, uelastyczniają i relaksują. Aerial Joga to nie tylko terapia dla umysłu i ciała, ale również świetna zabawa.

Prowadząca

Klara Bryk | instruktorka

Miłośniczka podróży solo, ma na swoim koncie już ponad 30 krajów! Uwielbia wszystko co wiąże się ze zdrowym i aktywnym trybem życia, a jej serce bije w rytmie reggaetonu. Z pasji, kwalifikowana instruktorka fitness, trener personalny oraz dietetyk o specjalizacji diety wegetariańskiej i wegańskiej. Nauczycielka Aerial Jogi. Pracowała i szkoliła swój warsztat na trzech kontynentach. Podczas treningów stawia na technikę połączoną z dostosowaniem się do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć. Z jednej strony entuzjastka głębokiego stretchingu połączonego z elementami qigong, a z drugiej roztańczona przy rytmach latino i zakochana w tańcu twerk.

W trakcie warsztatu nauczysz się i dowiesz:

– jak bezpiecznie praktykować Aerial Jogę
– jak zawieszać i użytkować chustę
– jak prawidłowo chwytać chustę
– podstawowych asan w hamaku
– w jaki sposób, za pomocą Aerial Jogi można się zrelaksować

Masz pytania?

  Data
  20.3
  godz. 16:00-19:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  89 zł

  Ilość osób
  8

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Wymagana wpłata zaliczki przy zapisie (50 zł), przy odwołaniu po 10.03.2022 nie będzie zwracana.
  Wymagana rezerwacja miejsca, liczba uczestników na warsztacie jest ograniczona.