Loading...

Wakacje to czas poznawania, próbowania nowych rzeczy: miejsc, smaków, aktywności fizycznych czy form relaksu. To również moment kiedy mamy trochę więcej czasu dla siebie. Wykorzystaj wakacje aby wreszcie rozpocząć przygodę z Jogą.

• Bolą Cię plecy?
• Za dużo siedzisz?
• Czujesz napięcie w ciele?
• Nie umiesz się wyciszyć, zrelaksować?
• Szukasz sposobu na dobre samopoczucie?
• Lekarz zalecił Ci regularne ćwiczenia?
• Boisz się dołączyć do regularnej grupy ćwiczących bo myślisz, że sobie nie poradzisz?
• Nie masz kondycji?

Jeśli na co najmniej 2 pytania odpowiedziałaś: TAK – nie myśl za długo – zapisz się!

Być może od dawna o tym myślałaś, ale odkładałaś to na wieczne później.
Teraz masz świetną okazję! 8 lipca rozpoczynamy Wakacyjny kurs Jogi dla początkujących, czyli dla Ciebie!
W ciągu 8 tygodni kursu nauczysz się podstawowych pozycji jogowych (asan), co umożliwi Ci kontynuację praktyki w grupach ogólnych w każdym miejscu w Krakowie, także w LaLobie. Poczujesz jak z zajęć na zajęcia, z tygodnia na tydzień Twoje ciało staje się silniejsze, kręgosłup bardziej elastyczny a umysł jakby spokojniejszy.

Kurs Jogi dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi, miały z nią bardzo ograniczony kontakt lub wracają po dłuższej przerwie. Joga jest dla każdego niezależnie na od wieku i kondycji. Tym razem na kurs zapraszamy także PANÓW – MASZ OKAZJĘ ZAPROSIĆ PARTNERA, KOLEGĘ, MĘŻA CZY TEŻ TATĘ LUB SYNA :-)

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia, formą spędzania wolnego czasu. Wakacyjne wyzwania typu: do końca wakacji zrobię szpagat, mostek ,,ze stania’’ czy podciągnę się pięć razy na drążku.
Wspinanie po drzewach, bieganie. Kiedy dorosłam również starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc super intensywne treningi z youtubową królową Zuzką :) Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie sztywność stawów i dobry przykład niezwykle gibkiej, praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę (tak, tak:) do LaLoby :) ). Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe :P. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie, z czasem odkrywając kolejne wspaniałe efekty jakie przynosiła regularna raktyka. Poza zupełnym przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i powoli budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (nawet zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara. Gdy pojawił się Covid i nie mogłam regularnie ćwiczyć z ukochaną nauczycielką Emilią Figurniak, postanowiłam zrobić kurs nauczycielski aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie :) Do zobaczenia na macie!

Masz pytania?

  Data
  8.07-28.08.2024
  poniedziałki i środy godz. 18:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  499,-

  Pytania, terminy i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Przy rezerwacji wymagana wpłata zadatku 100,-
  Przy odwołaniu uczestnictwa później niż 7 dni przed wydarzeniem nie będzie zwracany.

  Masz pytania?