Loading...

Ćwiczysz jogę od dłuższego czasu i czujesz, że Twoja praktyka stanęła w miejscu? A może ukończyłaś kurs dla początkujących i chciałabyś sięgnąć po więcej jogowych doświadczeń? Czujesz, że jesteś gotowa pójść krok dalej i rozwinąć swoje umiejętności? Rozpocznij nasz kurs Joga Level Up!

Na tym kursie będziemy praktykować Vinyasę w oparciu o bardziej dynamiczne i wymagające sekwencje. Rozszerzymy go o sesję „power”, aby jeszcze bardziej zaktywizować ciało i wzmocnić mięśnie. Dla równowagi, zwiększymy również swoją elastyczność poprzez świadome sesje rozciągające. Stopniowo będziemy wzbogacać nasze praktyki o nowe, mniej lub bardziej zaawansowane asany, dzięki którym poczujemy, że nasza praktyka jogi weszła na wyższy poziom. Poznamy modyfikacje asan oraz przygotujemy ciało do wykonania bardziej wymagających pozycji. Będziemy pracować nad ich poprawnym wyprowadzeniem oraz odpowiednim łączeniem ruchu z oddechem.
Kurs Jogi Level Up! przeznaczony jest dla osób, które ukończyły Kurs Jogi dla początkujących lub praktykują jogę co najmniej od roku.
Twoje ciało jest na to gotowe? Spotkajmy się więc na macie!

Czas trwania: 15 zajęć = 8 tygodni
12.3 – 30.4.2024
Terminy: wtorki i czwartki 20:30

Cena 499 zł
Wymagana zaliczka przy zapisie: 100 zł

Prowadząca

Magdalena Jargut

Instruktorka Jogi

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  12.3 – 30.4.2024
  wtorki i czwartki 20:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  499,-

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Ważne!
  Ostatni posiłek spożywamy co najmniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć!
  Z uwagi na wykonywanie pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. choroby oczu, zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń), zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do kursu.
  Ważne:
  tylko zgłoszona nieobecność może zostać odrobiona na dowolnych zajęciach z grafiku w ciągu 40 dni od daty rozpoczęcia kursu.
  Niewykorzystane zajęcia przepadają – nie zwracamy za nie ekwiwalentu.
  opłata w całości lub  w 2 ratach 1 rata przed 15.05 druga rata max do 7.05

  Masz pytania?