Loading...

Bywa, że boli Cię kręgosłup, dużo siedzisz i wiesz, że nie jest to zdrowe dla Twojego ciała?
Jeśli jesteś świadoma jak ważny jest odpowiedni ruch dla Twojego ciała, zapraszamy cię na 16 zajęć kursu Jogi dla kręgosłupa.
Co oprócz tego da Ci praktyka Jogi? Odprężenie, relaks, redukcję stresu, wyciszenie, radość z aktywności, poczucie spełnienia i równowagi.
Czy nie tego właśnie potrzebujesz?

Joga ma wiele zalet dla zdrowia i dobrej kondycji Twojego kręgosłupa, zwłaszcza jeśli prowadzisz siedzący tryb życia.

Oto kilka powodów, dla których warto zacząć praktykować jogę dla wzmocnienia kręgosłupa:
Poprawa elastyczności i mobilności: Regularne wykonywanie asan (pozycji jogi) pomaga w zwiększeniu elastyczności i ruchomości kręgosłupa. To może przeciwdziałać sztywności i bólom pleców, które często występują u osób prowadzących siedzący tryb życia.
Wzmacnianie mięśni: Joga angażuje wiele grup mięśniowych, w tym te, które wspierają kręgosłup. Poprzez praktykę jogi można wzmocnić mięśnie pleców, brzucha i miednicy, co może zmniejszyć napięcie i zapobiec urazom kręgosłupa.
Poprawa postawy: Regularne wykonywanie asan pomaga poprawić postawę ciała, co jest kluczowe dla zdrowia kręgosłupa.
Redukcja stresu: Joga ma również wiele korzyści dla zdrowia psychicznego. Regularna praktyka może pomóc w redukcji napięcia, które często prowadzi nie tylko do bólu pleców.
Zwiększenie świadomości ciała co oznacza większą uwagę na to, jak się poruszamy i jakie napięcia odczuwamy.

Praktykę jogi dla kręgosłupa rozpoczniemy od łagodnych, podstawowych pozycji stopniowo rozwijając swoje umiejętności i siłę.
W ciągu 8 tygodni Kursu Podstawowego dla kręgosłupa nauczycielka szczegółowo omówi i zaprezentuje podstawowe jogowe pozycje, co umożliwi C kontynuację praktyki w grupach ogólnych.
Kurs Jogi dla kręgosłupa przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi lub miały z nią bardzo ograniczony kontakt, mają słabą kondycję lub siedzący tryb życia.

Czas trwania: 16 zajęć = 8 tygodni
8.04.-3.06.2024
Terminy: poniedziałki i środy godz. 18:00 
Cena 499 zł
Wymagana zaliczka przy zapisie: 100 zł

Prowadząca

Alicja Wawrzynek
Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, ukończyła trzyletni kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego.

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
8.04.-3.06.2024
poniedziałki i środy 18:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
499 zł

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?