W sobotę 21.02.19 r i niedzielę 22.09.19 r będziemy mieli przyjemność współorganizować w Lalobie przy ul. Beskidzkiej 30C Krakowski Festiwal Chustonoszenia – Wyjątkowe wydarzenie, któremu przyświeca idea bliskości i wspierania rodzicielstwa.

Wydarzenie to dedykowane jest szczególnie rodzicom noszącym swoje dzieci w chustach i nosidłach, ale z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Festiwal powstał we współpracy z licznymi ekspertami: doradcami noszenia, fizjoterapeutami, pedagogami i ekspertami ds. rozwoju dzieci. To czas, który w atmosferze swobodnej zabawy ma przynieść aktualną wiedzę i pozytywne emocje. Musicie tam z nami być!

W programie: – warsztaty, wykłady i porady – relaks i zabawa na pikniku – strefa wystawcy – strefa zabawy dla dzieci – chusto-olimpiada – loteria charytatywna

Zapraszamy całe rodziny, mamy i tatów z maluszkami, mamy z brzuszkami, nie trzeba mieć chusty, nosidła, można przyjść z wózkiem albo przybyć na piechotę ze starszakiem. Albo jak kto woli przyjść bez dziecka, żeby bez ograniczeń oddać się oglądaniu chust i innych cudowności, które będzie można znaleźć w strefie wystawcy. A Ci z Was, którzy lubią rywalizację będą mogli spróbować swoich sił w kilku konkurencjach zręcznościowych na chusto-olimpiadzie.

Wstęp jest biletowany. Rejestracja odbywa się za pomocą elektronicznego formularza: https://kfch2019-rejestracja.webankieta.pl/

Data

21.09
godz. 12-17

22.09
godz. 10-16

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Krakow

Cena

od 25 zł

Organizator

LaLoba Care&Activity
www.krasno.krakow.pl

Kontakt