Loading...

Otwórz się na nowe doświadczenia i umiejętności. Zastanawiasz się, co może dać Ci praktyka Jogi?
Odprężenie, relaks, redukcję stresu, wyciszenie, radość z aktywności, poczucie spełnienia i równowagi.
Czy nie tego właśnie potrzebujesz?

Być może już od dawna chciałaś nauczyć się podstawowych pozycji, zwanych asanami i odkryć dobroczynny wpływ tej aktywności na ciało i umysł. Teraz masz taką możliwość! Weź udział w naszym wyjątkowym Kursie Jogi dla początkujących, który pozwoli Ci w uporządkowany i bezpieczny sposób rozpocząć praktykę i cieszyć się nią na regularnych zajęciach.

W ciągu 8 tygodni Kursu Wstępnego nauczycielka szczegółowo omówi i zaprezentuje podstawowe jogowe pozycje, co umożliwi C kontynuację praktyki w grupach ogólnych.

Kurs Jogi dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi lub miały z nią bardzo ograniczony kontakt.

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, ukończyła trzyletni kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  15.1.-6.3.2024
  poniedziałki i środy 18:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  499 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Ważne:
  W trakcie trwania kursu można odrobić dwie, wcześniej zgłoszone nieobecności. Tylko nieobecność zgłoszona najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem zajęć może zostać odrobiona na dowolnych zajęciach z grafiku (po wcześniejszej rezerwacji) w trakcie trwania kursu a najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.
  Niewykorzystane zajęcia przepadają – nie zwracamy za nie ekwiwalentu.

  Masz pytania?