Loading...

Otwórz się na nowe doświadczenia i umiejętności. Zastanawiasz się, co może dać Ci praktyka Jogi? Odprężenie, relaks, redukcję stresu, wyciszenie, radość z aktywności, poczucie spełnienia i równowagi. Czy nie tego właśnie potrzebujesz?

Być może już od dawna chciałaś nauczyć się podstawowych pozycji, zwanych asanami i odkryć dobroczynny wpływ tej aktywności na ciało i umysł. Teraz masz taką możliwość! Weź udział w naszym wyjątkowym Kursie Jogi dla początkujących, który pozwoli Ci w uporządkowany i bezpieczny sposób rozpocząć praktykę i cieszyć się nią na regularnych zajęciach.

W ciągu 8 tygodni Kursu Wstępnego nauczycielka szczegółowo omówi i zaprezentuje podstawowe jogowe pozycje, co umożliwi C kontynuację praktyki w grupach ogólnych.

Kurs Jogi dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi lub miały z nią bardzo ograniczony kontakt.

Czas trwania: 16 zajęć = 8 tygodni
10.7-6.9.2023 (10.07, 12.07, 17.07, 19.07, 24.07, 26.07, 31.07, 2.08, 7. 08, 9.08, 21.08, 23.08, 28.08, 30.08, 4.09, 6.09)
Terminy: poniedziałki 18:00 i środy 18:00
Cena 499 zł
Wymagana zaliczka przy zapisie: 100 zł

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia, formą spędzania wolnego czasu. Wakacyjne wyzwania typu: do końca wakacji zrobię szpagat, mostek ,,ze stania’’ czy podciągnę się pięć razy na drążku.
Wspinanie po drzewach, bieganie. Kiedy dorosłam również starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc super intensywne treningi z youtubową królową Zuzką :) Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie sztywność stawów i dobry przykład niezwykle gibkiej, praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę (tak, tak:) do LaLoby :) ). Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe :P. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie, z czasem odkrywając kolejne wspaniałe efekty jakie przynosiła regularna raktyka. Poza zupełnym przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i powoli budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (nawet zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara. Gdy pojawił się Covid i nie mogłam regularnie ćwiczyć z ukochaną nauczycielką Emilią Figurniak, postanowiłam zrobić kurs nauczycielski aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie :) Do zobaczenia na macie!

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  10.7-6.9.2023
  poniedziałki 18:00, środy 18:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  499 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Ważne:
  W trakcie trwania kursu można odrobić dwie, wcześniej zgłoszone nieobecności. Tylko nieobecność zgłoszona najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem zajęć może zostać odrobiona na dowolnych zajęciach z grafiku (po wcześniejszej rezerwacji) w trakcie trwania kursu a najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.
  Niewykorzystane zajęcia przepadają – nie zwracamy za nie ekwiwalentu.

  Masz pytania?