Spragnione tańca i gorących rytmów?
Zapraszamy na zajęcia z Sandrą!

We środę o 18:00 oraz piątek o 20:00 zapraszamy na pokazowe zajęcia.
Zapisz się i dodatkowo skorzystaj z promocyjnej oferty na te zajęcia!

4 wejścia 125 zł 80 zł
8 wejść 200 zł 160 zł
*karnet ważny do 31.03, nie ulega przedłużeniu, dotyczy zajęć Latino Solo (środa 18:00) oraz Salsation (piątek, 19:00)

Jak się przygotować?

Zabierz wygodny strój sportowy, butelkę wody oraz sportowe obuwie (bez obcasów!).

Salsation®

S Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie! Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną “cool-down”.

Latino Solo

Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie. Na format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness, ale przede wszystkim, Latino to świetna zabawa. Uczestnicy treningu często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak intensywnie ćwiczą. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samb itp. Zajęcia zaczynamy od krótkiej rozgrzewki, która ma na celu przygotowanie naszego ciała do intensywnych ćwiczeń. Po rozgrzewce po prostu tańczymy! Proste, łatwe do zapamiętania kroki oraz zmienna intensywność powodują, że jest to świetny trening cardio!

Prowadząca

Sandra Jędryszczyk

Jestem zawsze uśmiechnięta i pełna energii ( podobno nawet zarażam innych). Interesuję się tańcem, szkoleniem psów oraz decoupagem. Na co dzień pracuję w firmie, która zajmuje się organizowaniem konferencji, jestem odpowiedzialna za obsługę klienta oraz pomoc przy organizacji naszych wydarzeń. Uwielbiam pracę z ludźmi, ponieważ każdy z nas jest inny, dzięki czemu możemy się od siebie wiele nauczyć. 7 lat temu poszłam na swoje pierwsze zajęcia ZUMBA i… zakochałam się! Energia, szaleństwo, hektolitry wylanego potu i “dzika” radość po każdych zajęciach. Pokochałam ten program do tego stopnia, że w 2017 roku ukończyłam szkolenie Zumba Basic 1, które zmieniło moje życie! Ukończyłam również szkolenie SALSATION – jest to najszybciej rozwijający się program taneczno- fitnessowy na świecie! Prowadzę także zajęcia Latino Solo. Jeśli na słowo ” trening” i “odchudzanie” reagujesz alergicznie to zapraszam Cię na dzikie pląsy ze mną! Przekonasz się, że dobry trening cardio, połączony z wyśmienitą, energetyczną muzyką sprawi, że poczujesz się jak na dobrej fieście i nawet nie zauważysz kiedy Twoje ciało nabierze wymarzonych kształtów. Gwarantuję, że po każdych zajęciach wyjdziesz z uśmiechem na twarzy!

Data
24.02 Latino Solo
26.02 Salsation®
godz. 15:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Wstęp wolny!

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl