Wszystkie miłośniczki tańca i fantastycznej zabawy! Zróbmy sobie prawdziwe święto kobiecości! Zapraszamy Was na wyjątkowy, pełen tańca, muzyki i cudownych strojów maraton taneczny :-) Na parkiecie dwa programy taneczne, które pokochał cały świat- Zumba i Salsation, czyli bardzo dynamiczna, ekscytująca mieszanka rytmów i ruchów latynoskich: merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, flamenco czy samby. W głośnikach królować będą największe hity takich wykonawców jak Ricky Martin, Shakira, Enrique Iglesias, Black Eyed Peas, Daddy Yankee czy Maluma. Dwie godziny szalonej zabawy, radości i mnóstwa spalonych kalorii. A że lubimy szaleć i się wygłupiać, i będziemy świętować Dzień Kobiet, przebierzmy się za wybraną fikcyjną lub prawdziwą postać kobiecą! Przed nami najlepsza i najbardziej zwariowana impreza w mieście!

Prowadzące

Sandra Jędryszczyk | Instruktorka Salsation®

Jestem zawsze uśmiechnięta i pełna energii ( podobno nawet zarażam innych). Interesuję się tańcem, szkoleniem psów oraz decoupagem. Na co dzień pracuję w firmie, która zajmuje się organizowaniem konferencji, jestem odpowiedzialna za obsługę klienta oraz pomoc przy organizacji naszych wydarzeń. Uwielbiam pracę z ludźmi, ponieważ każdy z nas jest inny, dzięki czemu możemy się od siebie wiele nauczyć. 7 lat temu poszłam na swoje pierwsze zajęcia ZUMBA i… zakochałam się! Energia, szaleństwo, hektolitry wylanego potu i “dzika” radość po każdych zajęciach. Pokochałam ten program do tego stopnia, że w 2017 roku ukończyłam szkolenie Zumba Basic 1, które zmieniło moje życie! Ukończyłam również szkolenie SALSATION – jest to najszybciej rozwijający się program taneczno- fitnessowy na świecie! Prowadzę także zajęcia Latino Solo. Jeśli na słowo ” trening” i “odchudzanie” reagujesz alergicznie to zapraszam Cię na dzikie pląsy ze mną! Przekonasz się, że dobry trening cardio, połączony z wyśmienitą, energetyczną muzyką sprawi, że poczujesz się jak na dobrej fieście i nawet nie zauważysz kiedy Twoje ciało nabierze wymarzonych kształtów. Gwarantuję, że po każdych zajęciach wyjdziesz z uśmiechem na twarzy!

Marcela Kiełt | Instruktorka Zumby®

Z wykształcenia polonistka i dziennikarka, z zamiłowania i ogromnej pasji instruktor fitness, instruktor Zumba Fitness. Znaki rozpoznawcze- uśmiech i dobra energia.

Data
6.03
godz. 11:00-13:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
30 zł

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl