Czy jesteś osobą, która praktykuje jogę od dawna, czy nowicjuszką – zajęcia przeznaczone są dla każdej z Was. Dyplomowana nauczycielka, która pracuje także z paniami w ciąży, wprowadzi Was w tajniki Jogi. Podczas zajęć nie tylko poznasz podstawowe asany, ale przede wszystkim zrelaksujesz się i przygotujesz do porodu.

Jakie korzyści płyną z uprawiania Jogi w okresie ciąży?

Spokojne tempo zajęć sprawia, że są to zajęcia idealne dla Pań zarówno w drugim, jak i trzecim trymestrze. Dzięki ćwiczeniom poprawi się przepływ krwi, co z kolei zapobiegnie powstawaniu zakrzepów i żylaków. Do pozytywnych skutków należy także dodać zmniejszenie zaparć. Poprawie ulegnie też postawa ciała. Podczas ciąży zmienia się środek ciężkości ciała, co powodować może ból pleców. Zmniejszenie bólu w odcinkach kręgosłupa – zwłaszcza lędźwiowym, będzie kolejnym odczuwalnym efektem regularnych zajęć.

Joga, to nie tylko ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. To także praca z oddechem zmniejszająca stres i przygotowująca do porodu.

Od czego rozpocząć przygodę z zajęciami w naszym Centrum?

Zapraszamy Pani na zajęcia od 2 trymestru. Po 12 tygodniu, gdy ciąża przebiega fizjologicznie i lekarz prowadzący wydaje zgodę na możliwość uczęszczania na ćwiczenia.
Zabierz wygodny strój i butelkę z wodą.

Prowadząca

Iwona Gajko

Jest dyplomowaną i certyfikowaną (certyfikat IYENGARA 2017) nauczycielką jogi metodą Iyengara o stopniu nauczycielskim Intermediate Junior II ( z 12 letnim stażem nauczania).

Miejsce

Kraków, ul. Beskidzka 30C

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 666 290 333, 570 577 677
recepcja@laloba.pl