Pilates na trawie

Poranna kawa, ciasta fit i Pilates klasyczny

Pilates na trawie

Poranna kawa, ciasta fit i Pilates klasyczny

Wakacje to czas relaksu i dobrego ruchu. To czas spotkań i celebrowania życia!
Zapraszamy do Laloby, a właściwie tuż obok Laloby na trawę, a potem kawę i przekąskę ! (w razie niepogody ćwiczymy na sali)
Celebrujmy razem Lato!

Poćwiczymy 60 min klasyczny Pilates na macie na dobry początek weekendu. Po zajęciach zapraszamy do wspólnego stołu na kawę i ciasto (w cenie warsztatu) oraz na rozmowy – tym razem chciałybyśmy zapytać Was o Wasze potrzeby i opowiedzieć o naszym pilatesowym projekcie jaki planujemy na wrzesień – jesteście ciekawe? Zapraszamy!
Zajęcia poprowadzi – pasjonatka pilatesu klasycznego na macie i sprzętach – Patrycja Baran, która od wielu lat kształtuje wasze ciała i psyche właśnie w Lalobie oraz rozwija się w klasycznym pilatesie w Move Stodio.

Zapisz się! Spotykamy się 7:45 w Lalobie – jeśli będzie fajna pogoda idziemy na boisko, jeśli będzie deszcz – ćwiczymy na sali

Prowadząca

Patrycja Baran

Instruktorka

W mojej głowie dwa się różne gryzą światy”, tak właśnie opisałaby siebie. Z jednej strony kocha zajęcia siłowe, ciężary, z drugiej – oddaje się z pasją metodzie Pilates. Jej zajęcia to przede wszystkim łączenie stylów oraz pokazywanie nowych możliwości. W każdy trening wkłada całe serce, a najważniejszym elementem każdych zajęć jest dla niej człowiek, z którym uwielbia pracować, odkrywając jego potencjał, podnosząc na duchu i udowadniając, że ciało ma nieograniczone możliwości.

Masz pytania?

  Data
  13.07.2024
  godz. 8:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  35,-
  lub 1 odbicie z karnetu lub kart partnerskich

  Pytania, terminy i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?