Salsation® co to takiego?

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

Jak wyglądają zajęcia?

Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down”.

Kiedy zauważę rezultaty?

Trenując regularnie, wraz ze zdrowym i racjonalnym odżywianiem, efekty są zauważalne już po kilku tygodniach.

Kto może uczestniczyć w tych zajęciach?

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, bez względu na płeć, które uwielbiają taniec i świetną zabawę, a przy tym stracić sporo zbędnych kalorii i aktywnie spędzić czas.

Jaki efekt osiągniesz? Co nam dają te zajęcia?

Wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała, głównie takich partii jak: ramiona, brzuch, uda, pośladki.
Poprawa koordynacji i świadomości ciała,
Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu,
Znaczna poprawa nastroju,
Naładowanie pozytywną energią na cały dzień!

Prowadząca

Wiktoria Balon

Ze sportem związana od dziecka. Początkowo trenowała siatkówkę, następnie różne formy taneczne. Obecnie studentka Zarządzania w Sporcie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2015 instruktorka Salsation®, a od 2017 Salsation® Elite. Na jej zajęciach możecie liczyć na wspaniałą zabawę i mnóstwo spalonych kalorii.

Data
25.09
godz. 19:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Wstęp wolny!

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl