Jesienny czas najlepiej spędzić podarowując sobie odrobinę relaksu. A jeszcze lepiej, gdy oddamy się w ręce specjalistki, fizjoterapeutki, Aleksandry Śnioch.
Tylko w sobotę, 26 września, skorzystaj z masażu w wyjątkowej cenie!
Zapisz się i podaruj sobie jesienną dawkę odprężenia!

Masaż klasyczny 30 min
80 zł

56 zł

Masaż klasyczny 60 min
100 zł

70 zł 

Masaż relaksacyjny 60 min
120 zł

84 zł

Masaż klasyczny

Masaż ma na celu rozluźnienie i odprężenie, niweluje uczucie napięcie i stresu. Jest doskonałym pomysłem dla osób trenujących, rozluźnia zmęczone mięśnie, ale także uelastycznia i zwiększa ruchomość stawów. Wspomaga walkę z bólem kręgosłupa, negatywnymi skutkami siedzącego trybu pracy, a także problemów wynikających z wad postawy.

Masaż relaksacyjny gorącą świecą

Najlepszy sposób na odstresowanie się i uczucie odprężenia. Podczas masażu relaksacyjnego stosowane są różne techniki mające na celu powrotu do naturalnej równowagi ciała i umysłu. Stosowana w zabiegu gorąca świeca rozgrzewa ciało, a jej delikatny zapach pozwala na całkowite zapomnienie o rzeczywistości.
Masaż ten jest zdecydowanie łagodniejszy, polecany dla osób, które pierwszy raz pojawią się w gabinecie.

Aleksandra Śnioch | Fizjoterapeutka, masażystka

Mgr fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Od 9 lat wyczynowo związana z lekką atletyką – bieganiem. To właśnie poprzez sport narodziła się u niej pasja do fizjoterapii. Specjalizuje się w wykonywaniu masaży m.in. klasycznego, relaksacyjnego, bańką chińską, gorącymi kamieniami, kobiet w ciąży oraz wielu innych. Wykonuje także terapie ukierunkowane na problemy pacjentów pracując na tkankach głębokich, używając metod leczenia zaburzeń powięziowych (Facial Distorsion Model) oraz wykorzystując metody pracy z patologiami narządu ruchu – pinoterapia. Jej pracę uskutecznia holistyczne podejście do problemów pacjenta.

Data
26.09

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Zapisy i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl