A gdyby tak rozpocząć wiosnę od relaksu i wyciszenia? Obdarować ciało i umysł odprężeniem i spokojnym ruchem? Wiosna to dobry czas, abyś zadbała bardziej o siebie i spróbowała czegoś nowego. Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Uwielbiamy nasze lalobowe relaksacyjne soboty i chcemy zaprosić Cię na kolejną marcowa edycję. Tym razem wprowadzimy Cię w świat zajęć mentalnych, z nurtu Body&Mind. Chcemy, abyś poznała dwa treningi „dobrego samopoczucia”- Pilates i Zdrowy kręgosłup. Oba prozdrowotne, które nie tylko wpływają na to jak wygląda ciało i jak się ono czuje, ale także przynoszą ukojenie głowie. To najbezpieczniejsze formy aktywności fizycznej, dedykowane wszystkim bez względu na wiek, jak również tym, które mierzą się z dysfunkcjami układu ruchu, dolegliwościami bólowymi i pokontuzyjnymi. Ponadto, znacząco wpływają na wzmocnienie mięśni i wysmuklenie sylwetki. Usprawniają ciało i koją umysł.

8:30 Pilates Marta Hojan
10:30 Zdrowy kręgosłup + wzmacnianie Agnieszka Widłak
Ale to nie wszystko! Dodatkowo tego dnia, będziecie mogły skorzystać z dowolnie wybranego masażu z 25% zniżką! O tę część relaksu zadba nasza fizjoterapeutką Aleksandra Dobaj.
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, a na zajęcia i masaż wymagana jest rezerwacja miejsca.
Aby zarezerwować miejsce na wybrane zajęcia pobierz bezpłatną wejściówkę

Data
27.03

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Bezpłatne
Obowiązują wejściówki

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl