Core w języku angielskim dosłownie oznacza rdzeń. A co oznacza w języku ciała? “To mięśnie głębokie, które pozwalają na stabilizację centralną ciała.” Tak jednym zdaniem można przedstawić ich główną funkcję. Ale w tym jednym zdaniu kryje się mnóstwo niuansów, o których dowiesz się (i które poczujesz) na tym warsztacie.

Warto wspomnieć, że kluczową częścią CORE są mięśnie dna miednicy. Poszukamy ich, poczujemy, nauczymy używać i popraktykujemy.
Ponad dwugodzinny warsztat zaczniemy od lekcji rozgrzewkowej, skupiając się na kontroli i świadomości ciała. Kolejno przejdziemy do nauki korzystania z mięśni CORE, by na końcu, w pełni zaangażować się w pilatesowe AB SERIES…i nie tylko.
Całość zakończymy relaksem ciała i umysłu :) Kolejna odsłona w naszym cyklu, skierowana jest do wszystkich pasjonatek harmonijnego ruchu, które szukają wyzwań w metodzie Pilates.
Na warsztaty wymagana jest rezerwacja miejsca.

Prowadząca

Marta Hojan
Instruktorka BodyArt®

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywałam w renomowanych szkołach fitness. Swoją przygodę z fitnessem zaczynałam od zajęć wzmacniających i choreograficznych. Spędziłam też wiele godzin na siłowni dbając o sylwetkę i kondycję klientów. Pasjonatka nurtu body & mind. Najbliższy memu sercu jest trening Pilates oraz BODYART, pogłębianie świadomości ciała poprzez ruch. W tej sferze nieustannie się rozwijam i szukam inspiracji – również dla Was :) Wierzę w to, co robię i pasję tę staram się przekazać moim podopiecznym. Propaguję holistyczne podejście do człowieka, wyznaję zasadę “zdrowa głowa daje zdrowe ciało”.

Data
24.04
godz. 10:00-12:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
79 zł

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl