Siedzący tryb życia, stres, brak balansu w ciele sprawiają, że coraz więcej osób skarży się na bóle kręgosłupa. Niestety żadne, nawet najwygodniejsze krzesło nie zastąpi nam zbalansowanego ruchu.

Naprzeciw problemom współczesnego człowieka wychodzi starożytna wiedza zajmująca się w sposób zbilansowany wszystkimi systemami w naszym ciele. Jest to praktyka Jogi. Joga znosi dolegliwości bólowe, wzmacnia osłabione mięśnie i rozciąga te przykurczone. Poprawia siłę mięśni i ścięgien jednocześnie uelastyczniając je.

Warsztat, przeznaczony dla osób praktykujących jogę, które chcą znaleźć antidotum na powszechne dolegliwości w plecach i poprzez praktykę asan poprawić jakość funkcji kręgosłupa oraz swój stan zdrowia, zająć się profilaktyką zdrowego kręgosłupa na głębszym poziomie. Na warsztacie w sposób praktyczny dowiesz się jak niwelować ból, przepracować nawracające tendencje ciała, jak praktykować dla utrzymania dobrej formy.
Aktywna praca w asanach pozwoli na rozluźnienie i wzmocnienie tego obszaru, rozbudzenie świadomości w napiętych i często bolesnych miejscach kumulujących się w barkach i kręgosłupie. Podczas warsztatu będziemy otwierać klatkę piersiową, po to by oddychać pełną piersią na jesień!

Prowadząca

Elżbieta Gałka
Instruktor Rekreacji Ruchowej Hatha Joga

Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej. W 2017 roku uzyskałam tytuł zawodowy Instruktora Rekreacji Ruchowej Hatha Joga organizowany przez Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Kurs tak mnie zainspirował, iż ukończyłam trzy-semestralne studia podyplomowe Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Chcę dzielić się swoimi doświadczeniami, dlatego serdecznie zapraszam na zajęcia hatha jogi wszystkich, którzy chcą popracować ze swoim ciałem i umysłem oraz doświadczyć zmian, które powinny się z czasem pojawić w ich życiu.

Wymagana wpłata zaliczki przy zapisie (50 zł), przy odwołaniu po 12.04.2021 nie będzie zwracana.
Wymagana rezerwacja miejsca, liczba uczestników na warsztacie jest ograniczona.

Data
17.04
godz. 12:00-14:30
18.04
godz. 9:30-12:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
149 zł

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl