Loading...

Warsztaty babeczkowe Sunshine dadzą niepowtarzalną możliwość twórczego przygotowania i stworzenia dekoracji idealnej do każdego domu. Warsztaty pozwalają na oswojenie się z różnymi składnikami żywnościowymi, a dodatkowo motywują uczestników do artystycznego spojrzenia na świat, przez co rozwijają zdolności plastyczne, a przede wszystkim pracę ręki.

WWarsztaty żywieniowe dla dzieci to włączenie kulinarno-dietetycznego podejścia jako próby pokazania, że jedzenie ma wygląd, zapach, dźwięk, smak, ma teksturę wyczuwalną w ustach, ma posmak, które przyczyniają się do naszej przyjemności z jedzenia. To właśnie te zmienne sensoryczne mogą być atrakcją lub przeszkodą w próbowaniu nowych potraw przez zlęknionych „Niejadków”.
Warsztaty dla dzieci jedzących selektywnie to doskonała okazja, aby pomóc im w pokonaniu swoich trudności z jedzeniem, a jednocześnie spędzić czas w miłej i kreatywnej atmosferze.
Czy niepokoi Cię to, jak Twoje dziecko je?
Wspólny posiłek jest dla Ciebie stresem?
Martwisz się, że w jego diecie nie ma warzyw i owoców, a dieta nie jest różnorodna?
Zastanawiasz się co robić, aby Twoje dziecko chętnie próbowało?
Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 3,5 -6,5 lat.
W trakcie warsztatów „babeczkowe Sunshine” przygotujemy masę muffinkową, upieczemy babeczki oraz je ozdobimy.
Dotkniemy różnych tekstu, poznamy owoce tropikalne świeże i suszone, konsystencje produktów poznamy na przykładzie różnych kasz. A wszystko to podczas dobrej zabawy.

Korzyści z udziału w warsztacie:
• budowanie pozytywnych relacji z jedzeniem,
• zmniejszenie lęku przed nowym na talerzu,
• doskonała zabawa,
• doskonalenie umiejętności manualnych i motorycznych (ręka-usta, ręka – oko),
• poprawa wrażliwości sensorycznej dziecka (zmysł węchu, smaku, słuchu, dotyku, wzroku)
• zadbamy o stymulację proprioceptywną
Warsztaty dla dzieci 3.5 – 6 lat (bez rodziców)
Cena warsztatów 69 zł
Z Kartą LaLoba lub dziecko chodzi do któregoś z naszych przedszkoli 59 zł
Miejsce: Centrum Rozwoju Dziecka Laloba ul. Beskidzka 30c – Laloba Care&Activity
Sobota 20.1.2024

Zapraszamy – ilość miejsc ograniczona – zajęcia są tylko dla dzieci bez opiekunów. Jeśli Twoje dziecko ma problem z samodzielnym pozostaniem przyjdź przynajmniej 15 min wcześniej aby poznało nasze wnętrza i się oswoiło

Prowadzące

Agnieszka Petrów

Biotechnolożka | Dietetyczka kliniczna | Terapeutka karmienia

z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania dietetyk i dietetyk kliniczny (ukończone studia podyplomowe na UJ oraz Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia), terapeutka karmienia (szkolenia „Wybiórczość pokarmowa u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej”, „Żywienie dzieci, neofobia, wybiórczość pokarmowa, awersje pokarmowe, ARFID”, „Neofobia pokarmowa i ARFID – podobieństwa i różnice”) oraz terapeuta integracji sensoryczne (edukacja ukończona w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie).

Paulina Grela

Terapeutka karmienia

Pomagam rodzinom dzieci jedzących wybiórczo, o mało urozmaiconej diecie i trudnościach w przyjmowaniu pokarmów. Studiuję logopedię, by poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą przyczyn problemów z jedzeniem. Prowadzę warsztaty dla przedszkolaków, mające na celu oswajanie z nowymi produktami w formie zabawy, ekspozycję na nowości oraz możliwość obcowania z żywnością w wesołej atmosferze. Od 5 lat konsultuję i diagnozuję dzieci pod kątem wybiórczości pokarmowej, a także wprowadzam zmiany w sposobie żywienia by czas by przywrócić spokój i radość przy rodzinnym stole

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
Sobota 20.1.2024
godz. 9:30 – 10:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Centrum Rozwoju Dziecka LaLoba
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
69,-
59,- z Kartą LaLoba lub dziecko chodzi
do któregoś z naszych przedszkoli

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?