Inicjujemy w LaLobie akcję Wspieraj Kupując.
W czasie epidemii koronawirusa nie możemy siedzieć bezczynnie i czekać. Pomimo sytuacji rozpiera nas dobra energia i potrzeba działania. Jak już wiecie pomagamy innym, szyjemy maseczki, pomagamy tak, jak tylko możemy.

W ostatnim czasie przygotowałyśmy dla Was całą gamę aktywności, pomocnych Wam utrzymać zdrowie i formę w czasie COVID-19..
Utworzyłyśmy cztery grupy z zajęciami OnLine na facebooku, do wyboru, od mocnych ćwiczeń z Marcelą po spokojną praktykę Jogi z Emilią. Cały czas organizujemy warsztaty i spotkania OnLine z fizjoterapeutkami reagując na potrzeby z różnych stron. Uruchomiłyśmy możliwość prowadzenia OnLine treningów personalnych jeden na jeden.
Pracujemy nad kompletnymi zestawami ćwiczeń i zajęć do oglądania na naszej stronie, w osobistej strefie do której będziesz miała dostęp tylko Ty.

Chwilami jesteśmy zdumione jak dużo udało nam się dla Was stworzyć i jak skutecznie dostosować się do obecnych warunków.
Teraz kolej na Was.
Dostęp do zajęć na facebooku możesz kupić na tydzień lub jeśli planujesz ćwiczyć dłużej i z lepszymi efektami na miesiąc. Warsztaty możesz kupić niezależnie od ich daty premiery, zawsze masz dostęp do nich przez 7 dni. Treningi personalne pozwolą Ci osiągnąć więcej w krótszym czasie. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli nie możesz znaleźć niczego odpowiedniego dla siebie napisz do nas, postaramy się to zmienić. Jeśli chcesz nas wspomóc zostawiając sobie możliwość wybrania aktywności później doskonałe będą Vouchery z dowolnym czasem wykorzystania.

Wesprzyj nas doceniając naszą pracę i troskę o Ciebie.
Pomóż nam działać, pracować, przetrwać.

Materiały do pobrania

Logo akcji różowe (png)             Logo akcji białe (png)