W 101 rocznicę urodzin B.K.S. Iyengara, Laloba przyłącza się do ogólnoświatowej akcji charytatywnej na rzecz rodzimej wioski mistrza Iyengara. Wszystkie środki z datków zebranych tego dnia, zostaną przeznaczone na podręczniki, wsparcie społeczne i kulturalne dzieci ze szkoły w wiosce Bellur w stanie Karnataka w Indiach.

Już od prawie 10 lat w Klientki LaLoby mogą praktykować Jogę metodą B.K. S. Iyengara. Metoda ta, wręcz z naukową precyzją dba o poprawne ułożenie ciała w pozycjach oraz ma udowodniony pozytywny wpływ w różnego typu terapiach (ból dolnych pleców, problemy natury hormonalnej, terapia w skrzywieniach kręgosłupa i wiele innych).
Na wspólne powitanie Słońca zapraszamy wszystkich, nawet tych najbardziej początkujących.  W trakcie lekcji, nauczymy się sekwencji, którą każdy może wykonywać potem codziennie w domu, na dobry początek dnia.
Te wyjątkowe zajęcia poprowadzą dla Was w duecie dwie nauczycielki Jogi – Żulieta Czobanowa i Emilka Figurniak.

Prowadzące

Emilia Figurniak

pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’.

Żulieta Czobanowa

urodzona w Bułgarii. Do Krakowa przyjechała na studia nauczycielskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pomimo tego, że nigdy nie została nauczycielką języka polskiego, spełnia swoje pedagogiczne zamiłowanie do pracy z ludźmi jako nauczyciel jogi. Kurs Instruktora Jogi poziom Indtroductory II prowadzony przez Konrada Kocota według metody B.K.S Iyengara, poświadczony dyplomem wydanym przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce w 2018 r.

Przyłącz się do nas! Powitaj Słońce i pomóż dzieciom z wioski mistrza Jogi.

Data
Sobota
14.12
godz. 7:30-8:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Wstęp wolny

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl