Każda mama nastolatki zapewne zastanawia się czy w dzisiejszych czasach zapewnia córce odpowiednie warunki do prawidłowego rozwoju fizycznego. Jak to zrobić aby nastolatki nauczyć nawyku zdrowej dawki ruchu? LaLoba ma na to rozwiązanie – polecamy wspólne zajęcia. Jeśli dziecko zobaczy, że Ty sama go zachęcasz i w dodatku chodzisz z nim na zajęcia, będzie zachwycone! Dołącz z Twoją córką do grona zadowolonych klientek!

Od kwietnia zapraszamy na zajęcia w Laloba Care & Activity przy ul. Beskidzkiej w poniedziałki i środy. Zajęcia prowadzi Wasza ulubiona, energetyczna instruktorka Krysia

– poniedziałek o 17:00 Całe Ciało/Piłki – zajęcia wzmacniające o średnim stopniu intensywności, których celem jest poprawa kondycji i sylwetki. To dobra zabawy dla „małych” i „dużych” kobiet.
– środa o 17:00 Zdrowy kręgosłup – zajęcia mające na celu poprawę postawy ciała, pomoc w przeciwdziałaniu bólowi pleców i wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych. To idealne antidotum na siedzący tryb życia oraz naukę zdrowych nawyków.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi grafikami:

Dla nastolatek i dla Mam przygotowałyśmy promocję:
Karnet 8 wejść na zajęcia dla nastolatek w cenie 99 zł* + karnet dla mamy na 8 wejść także 99 zł (tylko na te zajęcia)*

*karnet promocyjny, ważny 30 dni.

Polecamy i zapraszamy!

Miejsce

ul. Beskidzka 30C

Kiedy

poniedziałki, godzina 17:00

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 666 290 333, 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Zarezerwuj miejsce