Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, żeby latać? Chwyć hamak i oderwij się od ziemi z Jogą! Rusza kurs Aerial Jogi dla początkujących.
Aerial Joga czyli inaczej Joga w hamakach to fascynująca technika Jogi, która do aktywności wykorzystuje specjalną wertykalną chustę, ciężar ciała i magię grawitacji.

Jogowy hamak, zawieszony pod sufitem, ogranicza lub całkowicie eliminuje kontakt z podłożem, mimo tego jesteśmy w stanie w nim wykonać niemal każdą jogowa pozycję! Aerial Joga pomaga zgłębić praktykę, odkryć zupełnie nowe jogowe doświadczenia, nabrać większej świadomości naszego ciała i odkryć jego nowe możliwości. Ma w sobie element akrobatyczny, dlatego też stanowi świetną zabawę. Ćwiczenia z hamakiem pełnią funkcję nie tylko wzmacniającą, ale także rehabilitacyjną oraz relaksacyjną i terapeutyczną.
Zapraszamy Cię na niezwykłe jogowe doznania, w trakcie których poczujesz, jak unosisz się nad ziemią, odpływasz i lecisz… Kurs Aerial Jogi przeznaczony jest absolutnie dla wszystkich!
Kameralna grupa (maks. 11 osób) to gwarancja poczucia zaopiekowania, bezpieczeństwa i komfortu.

Kurs Aerial Jogi dla początkujących poprowadzi Klara Bryk – kwalifikowana instruktorka fitness, trener personalny oraz dietetyk o specjalizacji diety wegetariańskiej i wegańskiej. Nauczycielka Aerial Jogi. Pracowała i szkoliła swój warsztat na trzech kontynentach. Podczas treningów stawia na technikę połączoną z dostosowaniem się do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć. Z jednej strony entuzjastka głębokiego stretchingu połączonego z elementami qigong, a z drugiej roztańczona przy rytmach latino i zakochana w tańcu twerk.

W trakcie ośmiotygodniowego kursu dla początkujących nauczysz się:
 • jak bezpiecznie praktykować Aerial Jogę
 • jak zawieszać i użytkować specjalną chustę (podstawowe chwyty)
 • podstawowych asan w hamaku
 • w jaki sposób za pomocą Aerial Jogi osiągnąć głęboki relaks fizyczny i psychiczny
Ilość osób: 11
Czas trwania: 8 tygodni = 16 zajęć
Terminy: 3.03 do 26.04.2022
Wtorki i czwartki godz. 17:00 SALA B
Cena: 480 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na podany numer konta: 48 1050 1445 1000 0097 4056 4969

Masz pytania?

  Data
  3.03 – 26.04.2022
  wtorki i czwartki 17:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  480 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677

  recepcja@laloba.pl