Loading...

Dużo siedzisz, pracujesz przy komputerze, czujesz, że Twojemu ciału przydałoby się trochę zdrowego ruchu?
Zadbaj o kręgosłup, wzmocnij mięśnie i uelastycznij całe ciało – a to wszystko w zupełnie nowej, czasem zaskakującej formie pracy z chustą.

Aerialowy Zdrowy Kręgosłup to cykl 8 spotkań w trakcie których nauczysz się jak przy pomocy podwieszanej chusty rozciągnąć i uelastycznić kręgosłup, wzmocnić mięśnie głębokie i pozbyć się sztywności w ciele. Praca z chustą to również gwarancja dobrej zabawy – więc jeśli chcesz o siebie zadbać i zrobić to w nowy, zabawny sposób, to te zajęcia są dla Ciebie!

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, ukończyła trzyletni kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego.

Z uwagi na wykonywanie w trakcie zajęć pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. zawroty głowy, poważne wady wzroku, choroby zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń) zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do kursu.

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
10.1.-28.2.2024
8 sesji warsztatowych
środy godz. 19:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
319,-

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?