Loading...

Dużo siedzisz, pracujesz przy komputerze, czujesz, że Twojemu ciału przydałoby się trochę zdrowego ruchu?
Zadbaj o kręgosłup, wzmocnij mięśnie i uelastycznij całe ciało – a to wszystko w zupełnie nowej, czasem zaskakującej formie pracy z chustą.

Aerialowy Zdrowy Kręgosłup to cykl 8 spotkań w trakcie których nauczysz się jak przy pomocy podwieszanej chusty rozciągnąć i uelastycznić kręgosłup, wzmocnić mięśnie głębokie i pozbyć się sztywności w ciele. Praca z chustą to również gwarancja dobrej zabawy – więc jeśli chcesz o siebie zadbać i zrobić to w nowy, zabawny sposób, to te zajęcia są dla Ciebie!

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia, formą spędzania wolnego czasu. Wakacyjne wyzwania typu: do końca wakacji zrobię szpagat, mostek ,,ze stania’’ czy podciągnę się pięć razy na drążku.
Wspinanie po drzewach, bieganie. Kiedy dorosłam również starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc super intensywne treningi z youtubową królową Zuzką :) Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie sztywność stawów i dobry przykład niezwykle gibkiej, praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę (tak, tak:) do LaLoby :) ). Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe :P. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie, z czasem odkrywając kolejne wspaniałe efekty jakie przynosiła regularna raktyka. Poza zupełnym przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i powoli budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (nawet zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara. Gdy pojawił się Covid i nie mogłam regularnie ćwiczyć z ukochaną nauczycielką Emilią Figurniak, postanowiłam zrobić kurs nauczycielski aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie :) Do zobaczenia na macie!

Z uwagi na wykonywanie w trakcie zajęć pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. zawroty głowy, poważne wady wzroku, choroby zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń) zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do kursu.

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
6.03-24.04.2024
8 sesji warsztatowych
środy godz. 19:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
319,-

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?