Czy pamiętasz z czasów dzieciństwa przebierane bale karnawałowe? Te piękne stroje, kolorowe makijaże i mnóstwo cudownych, bajkowych postaci na jednym parkiecie? A gdyby tak do tego wrócić?

Z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka, przywołajmy wspomnienia naszych młodzieńczych lat i zorganizujmy szalony przebierany maraton taneczny! Smerfetka, Królewna Śnieżka, a może Mała Mi? Wybierz swoją ulubioną postać z bajki i daj się porwać szalonej zumbowej zabawie!
Zapraszamy Was na dwie godziny tanecznego szaleństwa, radości i mnóstwa spalonych kalorii. Jak zawsze pojawi się bardzo dynamiczna, ekscytująca mieszanka rytmów i ruchów latynoskich: merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, bachaty czy samby. W głośnikach królować będą największe hity takich wykonawców jak Ricky Martin, Shakira, Enrique Iglesias, Black Eyed Peas, Daddy Yankee czy Prince Royce. Będzie jak za dawnych czasów- beztrosko, wystrzałowo i bajecznie. Nie może Cię zabraknąć!

Prowadząca

Marcela Kiełt

Z wykształcenia polonistka i dziennikarka, z zamiłowania i ogromnej pasji instruktor fitness, instruktor Zumba Fitness. Znaki rozpoznawcze – uśmiech i dobra energia.

Data
12.06
godz. 10:00-12:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
49 zł

Pytania i rezerwacje
tel. 570 577 677
recepcja@laloba.pl