Kobiety pokochały trening siłowy i już wiedzą, że „strong is the new sexy”. Poznaj z LaLobą trening sylwetkowy dla kobiet!
Trening siłowy kobiet już od wielu lat zyskuje coraz większą popularność. Dziś kobietom nie zależy już tylko na tym, aby wyglądać szczupło.
To zdecydowanie za mało!

Pragną pięknej, wysportowanej sylwetki, z widocznym zarysem mięśni. Przestały bać się ciężkiego sprzętu, ćwiczeń ze sztangą, hantlami czy kettlem i obalają mit, że trening siłowy jest przeznaczony tylko dla facetów. Marzysz o szczupłych ramionach, wyrzeźbionych plecach, sześciopaku na brzuchu, smukłych nogach czy jędrnych, podniesionych pośladkach? Ten cel zdecydowanie potrzebuje treningu siłowego.
Być może trening sylwetkowy nie jest Ci obcy, ale nie do końca wiesz, jakie ćwiczenia są odpowiednie dla konkretnej grupy mięśniowej? Zastanawiasz się, czy powinnaś wykonywać ćwiczenia na klatkę piersiową? Nie chcesz rozbudowywać nóg, ale zależy Ci na pracy nad pośladkami? Chcesz dowiedzieć się, czym są ćwiczenia izolacyjne? A może nie wiesz o tym, że sześciopak to nie efekt setek „brzuszków” na macie?
Cykl dwugodzinnych warsztatów, które zaplanowałyśmy pozwoli Ci nie tylko poznać na czym polega trening siłowy kobiet, ale rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże lepiej dopasować system treningowy do Twoich potrzeb. To również duża dawka wiedzy na temat anatomii i atlasu ćwiczeń, sprzętu i obciążenia. To czas na wskazówki dotyczące poprawnego wykonywania ruchu, popracowania nad techniką i sprawdzenia swojej siły :-)
Cykl obejmuje 4 moduły:

1. Nogi 8.05
2. Pośladki 19.06
3. Plecy i ręce 10.07
4. Klatka piersiowa i brzuch 7.08

Wybierz ten warsztat, który najbardziej Cię interesuje lub skrywa przed Tobą najwięcej tajemnic, najlepiej jednak skorzystaj ze wszystkich czterech modułów. Dzięki temu, Twój trening będzie efektywniejszy i pozwoli Ci szybciej osiągnąć wymarzona sylwetkę!

3. Plecy i ręce

Marzysz o pięknie wyrzeźbionych ramionach i plecach? Nie wiesz, w jaki sposób wzmacniać mięśnie górnych partii i jak dobrać odpowiedni ciężar dla siebie? Chcesz wiedzieć, jakie ćwiczenia wykonywać ze sztangą, z hantlami, kettlem i czy da się wzmacniać te grupy mięśniowe bez sprzętu? Koniecznie weź udział w naszym warsztacie, podczas którego pokażemy Ci, jak prawidłowo i efektywnie wykonać trening górnych partii. Nauczysz się pracy izolacyjnej i skupisz nad techniką wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Dowiesz się, jak często powinnaś wykonywać trening rąk i pleców, a także w jaki sposób regenerować zmęczone, obolałe mięśnie.

Prowadząca

Aleksandra Kąkol
Instruktorka / Trenerka personalna / Fizjoterapeutka

Wielka miłośniczka aktywnego trybu życia. Instruktorka fitness, instruktorka pilates, trenerka personalna oraz absolwentka fizjoterapii na krakowskim AWF

Data
10.07
godz. 9:30-11:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Ilość osób
12

Cena
79 zł

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl