Jeśli jesteś mamą maluszka od 3 miesiąca do 2 lat skorzystaj z bezpłatnych zajęć i przekonaj się, jak ważne jest wspomaganie rozwoju dziecka już od małego.

Otwieramy nowe grupy w LaLobie na ul. Beskidziej 30 c

Zapraszamy w poniedziałek 4.06
15:00 Sensorki 3 – 8 m-cy (45 min)
16:00 Przytulanki 6 m-cy do 1 roku (45 min)
17:00 Wygibasy. od 1 – 2 lat (45 min)

Wstęp wolny , ale wymagamy zapisy i ew. odwoływanie zajęć. Tel 570 577 677 lub mail: beskidzka30c@laloba.pl

prowadzenie: Ewa Tisończyk, Dyrektorka przedszkola, autorka bloga ozabawie.pl

Tylko tego dnia promocja na karnety: 4 wejścia 100 zł (zamiast 125 zł) – tylko na ul. Beskidzką

O zajęciach:

Sensorki
Zajęcia rozwojowe dla dzieci (od 3 do 8 miesiąca) wraz z opiekunem
Zajęcia wspomagające i stymulujące wielozmysłowe poznawanie świata przez dziecko. Przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nie przemieszają się. Na Sensorkach poprzez odpowiednie zabawy pobudzane są wszystkie zmysły malucha. Do zabaw użyjemy przedmiotów dostępnych w każdym domu.
Czas niemowlęcy to czas w którym dziecku większość zmysłów dopiero się wyostrza i kształtuje. Jest to też okres, w którym dominują u malucha zabawy manipulacyjne i sensoryczne. Niemowlaki odbierają bodźce, relacje, sytuacje całymi sobą- przez wszystkie zmysły. Sensorki będą więc dla malucha doskonałym czasem spędzonym na zabawie, która rozwija jego odczuwanie i wrażliwość, a dla opiekunów nauką rozwijających zabaw, które potem można kontynuować już w zaciszu domowym. Na zajęciach wykorzystane będą elementy ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz integracji sensorycznej.

Przytulanki
Zajęcia rozwojowe dla maluszków od 6 do 12 miesiąca życia wraz z opiekunem
Podczas zajęć rodzice nauczą się jak bawić się z maluszkiem, który dopiero ma przed sobą (albo jest w trakcie nauki tychże) siadanie, raczkowanie, chodzenie, pierwsze słowa. Nauczą się wspomagać swoją pociechę w rozwoju poprzez zabawę. Prowadząca pokaże proste i rozwijające zabawy dla maluszka oraz przybliży etapy rozwoju maluszka, omówi problemy, które można spotkać podczas pielęgnacji i wychowania maluszka. Zajęcia są też doskonałym czasem na poznanie innych mam, wymienienie się z nimi doświadczeniem. Zajęcia mają także na celu wspomaganie budowania dobrej więzi między mamą a dzieckiem oraz doświadczenia przez maluszka zabawy z rówieśnikami.
Na zajęciach wykorzystywana jest metoda Zabaw Fundamentalnych

Wygibasy
Zajęcia rozwojowe dla dzieci (1-2 lata) wraz z opiekunem
Celem zajęć jest spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem na zabawach, które je rozwijają: wzmacniają jego ciało, doskonalą motorykę dużą i małą, stymulują rozwój wyobraźni, słownictwa oraz wspierają rozwojowi dobrej bliskości między rodzicem a dzieckiem. Rodzice poznają też wiele zabaw, które, dzięki temu, że bazują na rekwizytach znajdujących się w każdym domu, łatwo można je przenieść na grunt domowy. Dzieci będą mogły też spokojnie wejść w świat pierwszych kontaktów z rówieśnikami i zabawy animacyjnej.

Na zajęciach wykorzystujemy elementy Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, Rytmiki E .J. Dalcroze oraz umuzykalnienia C. Orffa.

Data

04.06

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Kraków, ul. Beskidzka 30C

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 666 290 333, 570 577 677
recepcja@laloba.pl