Wiele z Was poszukuje spokojnych zajęć, które pozwolą zadbać o sylwetkę, wysmuklić i ujędrnić ciało, skupiając się jednocześnie na wyciszeniu umysłu i wprowadzeniu w stan relaksu. Takich, które zawierają w sobie pierwiastek prozdrowotny i przeznaczone są dla każdego, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. To właśnie trening bodyART® wychodzi naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom.

BbodyART® to holistyczny funkcjonalny trening siłowy oraz stabilizacyjny, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł. Pozwala na odnalezienie fizycznej i psychicznej harmonii. Połączenie techniki Pilatesa, Jogi, tańca i treningu funkcjonalnego, utrzymane w nurcie Body&Mind. Znacząco wpływa na pozbycie się dolegliwości bólowych stawów i kręgosłupa.
W treningach bodyART® można swobodnie zmieniać charakter pracy z własnym ciałem, różnicując nacisk na określony zakres: funkcjonalny, terapeutyczny, bądź na aspekty fizyczne lub samo oddychanie i refleksję. Ta metoda treningu, połączonego z relaksacją, jest zbudowana na podstawie filozofii Yin i Yang. Podczas ćwiczeń oznacza to połączenie przeciwieństw wdech- wydech, siła- relaks. Jest to praca nad stabilizacją, równowagą, koncentracją, kondycją, koordynacją oraz elastycznością w harmonii i skupieniu we własnym ciele. Polecany, by wzmocnić siłę mięśni i odetchnąć, zwiększyć świadomość swojego ciała i popracować nad sylwetką.
Zapraszamy Was na bezpłatne, pokazowe zajęcia z Martą Hojan, pasjonatką nurtu Body&Mind, licencjonowaną trenerką bodyART® i instruktorką Pilates.

Prowadząca

Marta Hojan | Instruktorka bodyART®

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywałam w renomowanych szkołach fitness. Swoją przygodę z fitnessem zaczynałam od zajęć wzmacniających i choreograficznych. Spędziłam też wiele godzin na siłowni dbając o sylwetkę i kondycję klientów. Pasjonatka nurtu body & mind. Najbliższy memu sercu jest trening Pilates oraz BODYART, pogłębianie świadomości ciała poprzez ruch. W tej sferze nieustannie się rozwijam i szukam inspiracji – również dla Was. Wierzę w to, co robię i pasję tę staram się przekazać moim podopiecznym. Propaguję holistyczne podejście do człowieka, wyznaję zasadę “zdrowa głowa daje zdrowe ciało”.

Pobierz bezpłatną wejściówkę:

Data
9.03
11.03
godz. 17:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Wstęp wolny
Tylko z pobraną wejściówką

Pytania i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl