Na pewno dobrze nas znasz z widzenia. Mieszkasz w pobliżu lub mijasz codziennie w drodze do pracy. A może słyszałaś od koleżanki, że jest takie fajne miejsce…?Poznajmy się! Jesteśmy najlepszym Centrum dla Kobiet i z przyjemnością zadbamy o Twoje zdrowie. W dniach 27 września – 2 października zapraszamy Cię na Tydzień Otwarty do LaLoby.

Laloba Care&Activity to bezpieczne miejsce zdrowej aktywności dla wszystkich Kobiet, na każdym etapie Ich życia. Już od ponad 11 lat dbamy o zdrowie, sprawność i samopoczucie naszych Klientek. LaLoba to miejsce, w którym każda Kobieta zostaje otoczona holistyczną opieką nad jej zdrowiem, urodą i kobiecością. LaLoba to gwarancja, że zawsze możesz liczyć na troskę, czas i życzliwość. To Ty jesteś dla nas najważniejsza.
Czas dni otwartych to doskonała okazja, by poznać nasze Centrum, spotkać się z profesjonalistkami- trenerkami i fizjoterapeutkami, pobyć w gronie fantastycznych Kobiet tworzących lalobową społeczność i skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych. Bez względu na wiek, cel, motywację oraz stopień zaawansowania, każda z Was znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co przygotowałyśmy i poczuj niezwykłą atmosferę LaLoby!

Skorzystaj z bezpłatnego wejścia na zajęcia, pobierz bezpłatną wejściówkę i wybierz zajęcia z naszego harmonogramu!
Jak to zrobić?
  1. Pobierz wejściówkę z naszej strony
  2. Umów się na wybrane zajęcia – telefonicznie 570577677 lub mailowo: recepcja@laloba.pl
  3. Przyjdź do naszego Centrum przy ul. Beskidzkiej 30C i weź udział w zajęciach!
Nie wiesz co wybrać?
Chcesz dowiedzieć się od jakiej aktywności rozpocząć swoją przygodę z fitnessem?
A może trenujesz od dłuższego czasu i pragniesz spróbować czegoś nowego?
Umów się na konsultację z naszymi trenerkami lub fizjoterapeutkami.
Zadzwoń i wybierz dogodny termin!

Data
27.09-2.10.2021

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Bezpłatne

Pytania i rezerwacje
tel. 570 577 677
recepcja@laloba.pl