O najbliższą sercu przyjaciółkę trzeba dbać tak samo jak o siebie! Pokaż LaLobę swojej bratniej duszy i skorzystajcie razem ze specjalnych promocji z okazji Dnia Przyjaciela!

Czy pomyślałaś o tym, że LaLoba może się stać ulubionym miejscem spotkań z Twoją najlepszą przyjaciółką? Wspólny trening, pogaduchy w strefie maszyn, a na koniec wspólna sesja w saunie… Prawda, że to fantastyczny pomysł?
9 czerwca to Dzień Przyjaciela! Twoja przyjaciółka nie zna jeszcze LaLoby? Zaproś ją do nas, niech zobaczy jak dbamy o Twoją formę i zdrowie! Zrobimy wszystko, aby pokochała to miejsce tak, jak Ty i obdarujemy Was dwie wyjątkowymi promocjami!
Ty i Twoja przyjaciółka jesteście już od dawna Klientkami LaLoby? Dla Was też coś przygotowałyśmy!

Przez cały czerwiec możecie skorzystać ze specjalnych duetowych zniżek:
-15% na zakup 2 wybranych karnetów na zajęcia grupowe*
karnet 10 wejść na urządzenia lub saunę w cenie 150 zł/za osobę**

*  warunkiem skorzystania z promocji jest zakup dwóch karnetów przez dwie osoby, z których jedna nie korzystała dotychczas z żadnych usług LaLoby lub nie posiada aktywnego konta Klienta w systemie (miała przerwę w korzystaniu z usług LaLoby min. 6 miesięcy)
** warunkiem skorzystania z promocji jest zakup dwóch karnetów przez dwie osoby. Z zakupu karnetów w promocyjnej cenie mogą skorzystać zarówno stałe, jak i nowe Klientki