W zaistniałej sytuacji kiedy poziom stresu i niepokoju jest obecnie bardzo wysoki z powodu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, co skutkuje to zamknięciem wszystkich instytucji kulturalno – oświatowych, niemożnością wykonywania pracy i zarobkowania wielu osób oraz dużą niepewnością tego, co nastąpi, chcemy Was wspomóc technikami i metodami radzenia sobie ze stresem.

„Aby móc wspierać tych, którzy są wokół nas, jeśli odczuwają niepokój lub dyskomfort, nie możemy im po prostu powiedzieć:„ zapomnij, to nie jest ważne ”. Teoria Polyvagal mówi, że naszym celem, naszą odpowiedzialnością, jest wspieranie osób wokół nas, aby czuli się bezpieczniej. ”
Dr. Stephen Porges 

Zmaksymalizowaliśmy nasze systemy zagrożeń, co nie obędzie się bez echa na naszym zdrowiu psychiczno-fizyczno-emocjonalnym. Mówi się, że wszyscy zachorujemy. Ale nie na koronawirusa. A na depresję, zapalenie płuc, raka, otyłość…
O tym, jak przebywanie w długotrwałym stresie wpływa na nasz organizm i jak sobie z nim radzić opowie na spotkaniu LIVE mgr Joanna Wąsowska – Fizjoterapeuta, Terapeuta czaszkowo-krzyżowy. Live przewiduje część teoretyczną oraz praktyczną sesję relaksacji. Przygotujcie komfortowe miejsce, aby móc wygodnie poddać się procesowi rozluźnienia ciała i umysłu.

Prowadząca

Joanna Wąsowska | fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii , posiada ponad 8-letnie doświadczenie kliniczne (szpital o profilu ginekologiczno – położniczym, krakowskie szkoły rodzenia) oraz dydaktyczne, przez 4 lata prowadziła ze studentami Fizjoterapii zajęcia z przedmiotu „Fizjoterapia Kliniczna w Chorobach Wewnętrznych: w Ginekologii i Położnictwie” na krakowskiej AWF. Jest autorką 2 publikacji naukowych i 16 wystąpień konferencyjnych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz warsztatach, nie tylko z zakresu uroginekologii, pamiętając że ciało człowieka to całość, i właśnie tak należy go leczyć. Z tego względu oprócz klasycznej fizjoterapii stosuje w usprawnianiu pacjentów Terapię Czaszkowo-Krzyżową.Jej pasją poza pracą są: czytanie książek, turystyka górska a także uprawianie jogi. Swoją postawą chcę zarażać pacjentów aktywnym podejściem do życia, uśmiechem i sprawiać, by poczuli się lepiej.

Start
22.04
godz. 20:00 – 21:00

Miejsce
Grupa na facebooku

Cena
35 zł

Kontakt i pomoc
recepcja@laloba.pl