Poród aktywny- czyli jak pracować ciałem i oddechem podczas porodu, aby wspomóc naturalną siłę i instynktowną wiedzę KOBIETY-MATKI.

Poród aktywny oznacza całkowicie inne spojrzenie na rolę kobiety w porodzie. Nie jesteś tylko biernym uczestnikiem tego WYDARZENIA, ale pewną swojego ciał i mocy jaka z niego płynie Kobietą- Matką, która robi wszystko, żeby za chwilę przytulić swoje wyczekane maleństwo. Poród aktywny oznacza wiarę w naturalną, instynktowną zdolność każdej kobiety do urodzenia dziecka. To JA rodzę swoje DZIECKO, DECYDUJĘ w jaki sposób chcę rodzić i BIORĘ odpowiedzialność, za przebieg wypadków. Kobieta podczas porodu aktywnego instynktownie szuka pozycji, które pomogą jej łatwiej przejść skurcze, a także pozycji,  które ułatwiają dziecko schodzenie w dół kanału rodnego.
Aktywna KOBIETA- MATKA pracuje ciałem, oddycha na skurczu, przyjmuje skurcz jak falę, która pomaga w przyjściu jej maleństwa na świat. Aktywna kobieta- już się nie boi!

Zapraszam Cie na warsztat na którym dowiesz się :
• Jak pracować ciałem podczas I i II okresu porodu,
• Nauczysz się oddechu na fali skurczu,
• Dowiesz się o technikach relaksacyjnych pomocnych w przerwie miedzyskurczowej,
• Nauczysz się prawidłowego oddechu podczas II fazy porodu- skurczy partych.

Strach przed porodem jest czymś NATURALNYM.
Chciałabym Ci jednak pomoc, abyś przestała się bać. Wiedza o tym jak prawidłowo zachowywać się podczas porodu, zdecydowanie zmniejsza lęk.
Pamiętaj, ze każda z nas może być aktywną KOBIETA- MATKA podczas porodu!
Warsztat on line odbędzie się 8.04.20 na zamkniętej grupie  – ale będziesz mogła go obejrzeć jeszcze przez 7 dni.

Kup w pakiecie wraz z wykładem Mięśnie dna miednicy w porodzie naturalnym. Za 60 zł!

Prowadząca

Lidia Kaltenberg | fizjoterapeutka

Mama trójki dzieci. Fizjoterapeutka (UJ – Collegium Medicum) , instruktorka Pilates. Pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Jej pasją jest praca z kobietami w ciąży oraz z kobietami chcącymi bardziej świadomie poznać swoje ciało i dno miednicy. Wierzy, że poprzez odpowiedni ruch i świadomość ciała kobieta jest w stanie cudownie przeżyć ciąże i pozytywnie doświadczyć niesamowitego wydarzenia jakim jest poród.

Start
8.04
godz. 13:00

Cena
39 zł

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl