Siedzący tryb życia, stres, brak balansu w ciele sprawia, ze co raz więcej osób skarży się na bolę kręgosłupa. Niestety żadne nawet najwygodniejsze krzesło nie zastąpi nam zbalansowanego ruchu.

Na przeciw problemom współczesnego człowieka wychodzi starożytna wiedza zajmująca się w sposób  holistyczny wszystkimi systemami w naszym ciele. Jest to praktyka jogi. Joga znosi dolegliwości bólowe, wzmacnia osłabione mięśnie i rozciągają te przykurczone. Poprawia siłę mięśni i ścięgien jednocześnie uelastyczniając je.
Praktyka dla kręgosłupa jest bardzo dobrze dobraną forma pracy, przeciwdziałającą kompresji, prostowaniu a następnie wzmacnianiu. Podczas praktyki asan kręgosłup pracuje w różnych kierunkach i dzięki temu pozostaje giętki i zdrowy, co przenosi się na elastyczność wszystkich stawów. Istotne jednak, aby praktyka dla kręgosłupa była dobrana właściwie i prowadzona pod okiem doświadczonego nauczyciela. Zapraszamy na regularne zajęcia z Emilia Figurniak. Co piątek godz. 17:30 przy ul. Beskidzkiej 30 c

Prowadząca

Emilia Figurniak

pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’.