Zapraszamy na kurs podczas którego poprawisz wygląd swojej twarzy oraz nauczysz się jak dbać i aktywizować oczy, które z czasem na pewno będa potrzebowały wsparcia.

Joga twarzy ma na celu przywrócenie skórze jędrności, poprawienie krążenia krwi, eliminację toksyn, wygładzenie i profilaktykę zmarszczek, a w efekcie rozjaśnienie skóry i jej odmłodzenie.
Regularna praktyka krok po kroku przynosi wymierne efekty takie jak:

 • Wzmocnienie mięśni okrężnych oraz policzkowych
 • Zapobieganie opadaniu i obwisaniu skóry pod oczami
 • Wygładzenie tak zwanej lwiej zmarszczki (pionowej zmarszczki między brwiami)
 • Zmniejszenie worków pod oczami

Poza poprawą wyglądu równolegle zadaniem naszym będzie poprawa jakości widzenia. Joga oczu w oparciu o metodę dr. Batesa zakłada iż noszenie okularów rozleniwia gałki oczne. Specjalnie dobrane ćwiczenia oczu, wykonywane bardzo precyzyjnie przeciwdziałają wiotczeniu mięśni wokół oczu, a tym samym zapobiegają pogłębianiu krótkowzroczności lub dalekowzroczności i przyczyniają się do znacznej poprawy jakość widzenia. Praktyka przeznaczona dla tych co noszą okulary jak i tych z was co chcą nauczyć się dbać zawczasu o swoje oczy.

Każdą praktykę rozpoczynamy rozgrzaniem kręgosłupa, mięśni karku i szyi w celu łagodnego rozszerzenia naczyń krwionośnych i zniwelowaniu ucisku na włókna nerwowe. Sesję zakończymy relaksem końcowym w postaci krótkiej medytacji.
Ćwiczenia wykonujemy głównie w wygodnej pozycji siedzącej.
Zaleca się wcześniej oczyścić i naoliwić lub nakremować twarz.

Rozpoczynamy 25.06.20 w czwartki o godz. 19:00 w Lalobie przy ul. Beskidzkiej 30 c – ilość osób to jedyne 10!
Kurs obejmuje cykl 4 spotkań po 1,5 h oraz dwa nagrania video do pracy w domu

Czy wiesz, że twarz posiada aż 50 mięśni, które jak wszystkie inne w naszym ciele wymagają opieki i uwagi? Z wiekiem, niepielęgnowane wiotczeją.
Prowadząca

Emilia Figurniak

pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’.

Masz pytania?

  Data
  25.06 – 16.07
  czwartki godz. 19:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  320 zł

  Rezerwacje i kontakt

  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl

  Koszt kursu 320 zł. Wymagana wpłata zadatku 100 zł na konto lub w Lalobie na poczet rezerwacji miejsca.