Czy wiesz, że twarz posiada aż 50 mięśni, które jak wszystkie inne w naszym ciele wymagają opieki i uwagi? Z wiekiem, nie pielęgnowane w odpowiedni sposób, wiotczeją. Joga twarzy ma na celu przywrócenie skórze jędrności, poprawienie krążenia krwi, eliminację toksyn, wygładzenie i profilaktykę zmarszczek, a w efekcie rozjaśnienie skóry i jej odmłodzenie. Ponadto działa relaksująco, a odpowiednio dobrane ćwiczenia są bardzo proste i nie powodują dyskomfortu.

Regularna praktyka krok po kroku, przynosi wymierne efekty takie jak:

 • wzmocnienie mięśni okrężnych oraz policzkowych
 • zapobieganie opadaniu i obwisaniu skóry pod oczami
 • wygładzenie tak zwanej lwiej zmarszczki (pionowej zmarszczki między brwiami)
 • zmniejszenie worków pod oczami
 • poprawienie i odmłodzenie wyglądu twarzy
 • poprawienie krążenia w obrębie twarzy
 • wzmocnienie mięśni twarz
 • poprawa owalu twarzy

Zapraszamy Cię na warsztat, podczas którego dowiesz się, dlaczego joga twarzy działa, jak często należy ją praktykować oraz nauczysz się samodzielnie dbać o wygląd swojej skóry twarzy.

Każdą praktykę rozpoczynamy rozgrzaniem kręgosłupa, mięśni karku i szyi w celu łagodnego rozszerzenia naczyń krwionośnych i zniwelowaniu ucisku na włókna nerwowe. Sesję zakończymy relaksem końcowym w postaci krótkiej medytacji. Ćwiczenia wykonujemy głównie w wygodnej pozycji siedzącej. Zaleca się wcześniej oczyścić i naoliwić lub nakremować twarz.

Prowadząca

Emilia Figurniak

pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’.

Uwagi

Wymagana wpłata zaliczki przy zapisie (50 zł), przy odwołaniu po 29.10.2021 nie będzie zwracana.
Wymagana rezerwacja miejsca, liczba uczestników na warsztacie jest ograniczona. Rezerwacji można dokonać dzwoniąc pod nr: 570 577 677 lub mailowo: recepcja@laloba.pl

Masz pytania?

  Data
  6.11
  godz. 15:00-18:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  120 zł
  99 zł dla posiadaczek karty LaLoba

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677

  recepcja@laloba.pl