Zapraszamy Was na wspólną podróż ścieżką Jogi!
Chcesz poznać na czym polega praktyka Jogi, nauczyć się jej podstawowych pozycji, zwanych asanami, odkryć dobroczynny wpływ tej aktywności na ciało i umysł?

Weź udział w naszym wyjątkowym Kursie Wstępnym, który pozwoli Ci w uporządkowany i bezpieczny sposób rozpocząć praktykę i cieszyć się nią na regularnych zajęciach.
W ciągu 8 tygodni Kursu Wstępnego Nauczycielka szczegółowo przejdzie przez podstawy poniżej opisanych pozycji, co umożliwi Wam kontynuację praktyki w grupach ogólnych.
Kurs Jogi dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi lub miały z jogą bardzo ograniczony kontakt.

Prowadząca

Elżbieta Gałka
Instruktor Rekreacji Ruchowej Hatha Joga

Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej. W 2017 roku uzyskałam tytuł zawodowy Instruktora Rekreacji Ruchowej Hatha Joga organizowany przez Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Kurs tak mnie zainspirował, iż ukończyłam trzy-semestralne studia podyplomowe Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Chcę dzielić się swoimi doświadczeniami, dlatego serdecznie zapraszam na zajęcia hatha jogi wszystkich, którzy chcą popracować ze swoim ciałem i umysłem oraz doświadczyć zmian, które powinny się z czasem pojawić w ich życiu.

Plan kursu

 1. Pozycje Stojące
  Dzięki nim, przywitacie się z Waszym ciałem. Wasze ręce i nogi, nadgarstki, kostki, kolana, staną się Waszymi przewodnikami ku wnętrzu.
  Mają one na celu aktywację, poprawienie postawy, rozwinięcie poczuciu równowagi i koordynacji oraz integracji ciała.
 2. Pozycje siedzące
  Dzięki nim uzyskuje się swobodę w pośladkach kolanach, pachwinach, kostkach i stopach. Akcentuje się wydłużanie i wzmacnianie mięśni kręgosłupa.
 3. Skłony
  Prawidłowe wykonywanie skłonów wycisza i relaksuje. I regeneruje. Są zbawienne przy problemach z dolnymi partiami kręgosłupa.
 4. Wygięcia
  W kursie przygotowującym do praktyki dalszej wprowadzona zostanie pozycją, która pomoże uczestnikom bezpieczną praktykę bardziej zaawansowanych wygięć w przyszłości. Pozycje z tej grupy stymulują nadnercza, wzmacniają mięśnie kręgosłupa.
 5. Pozycje odwrócone
  Asany z tej grupy dodają odwagi do stawiania czoła przeciwnościom codziennym troskom.
  Stymulują przysadkę i tarczycę i utrzymują równowagę hormonalną -szczególnie ważne dla kobiet.
  Przedstawione zostaną zasady bezpiecznego wchodzenia i wychodzenia z pozycji: Stania na Głowie oraz Świecy.
 6. Pozycje regeneracyjne i zalecane podczs menstruacji
 7. Jesteś wcześniej, nie wiesz co ze sobą zrobić czekając na początek lekcji?
  Każda z Was dowie się, w jaki sposób układać pomoce na początek lekcji tak, aby samodzielnie móc zająć pozycję regeneracyjną i wprowadzić ciało i umysł w zalecane rozluźnienie i wyciszenie.
Czas trwania: 16 zajęć = 8 tygodni
12.10-7.12.2021
Terminy: wtorki i czwartki godz. 20:00-21:00
12.10., 14.10., 19.10., 21.10., 26.10., 28.10., 2.11., 4.11., 9.11., 16.11., 18.11., 23.11., 25.11., 30.11., 2.12., 7.12.
Wymagana zaliczka przy zapisie: 100 zł

Zajęcia pokazowe!

Już 12 października rusza kolejna edycja naszego Kursu Jogi dla początkujących! Każda, zawsze cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Klientek. Może tym razem i Ty się zdecydujesz? Chciałabyś rozpocząć praktykę Jogi? Być może masz obawy, czy jest on dla Ciebie odpowiedni i czy sobie poradzisz? Zrobimy wszystko, by rozwiać Twoje wątpliwości! Zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia wprowadzające, podczas których nauczycielka Ela Gałka, opowie o programie kursu i pokaże, jak wygląda nauka praktyki Jogi. Pierwsze spotkanie z Jogą to czas na wykonanie pierwszych asan, poznanie jogowego sprzętu i zadanie wszystkich nurtujących pytań.
Na matę zapraszamy Cię we wtorek 5 października o godz. 20:00.
Wymagana jest rezerwacja miejsca.

Masz pytania?

  Data
  12.10.-7.12

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  399 zł

  Kontakt
  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl