Loading...

Otwórz się na nowe doświadczenia i umiejętności. Zastanawiasz się, co może dać Ci praktyka Jogi? Odprężenie, relaks, redukcję stresu, wyciszenie, radość z aktywności, poczucie spełnienia i równowagi. Czy nie tego właśnie potrzebujesz?

Być może już od dawna chciałaś nauczyć się podstawowych pozycji, zwanych asanami i odkryć dobroczynny wpływ tej aktywności na ciało i umysł. Teraz masz taką możliwość! Weź udział w naszym wyjątkowym Kursie Jogi dla początkujących, który pozwoli Ci w uporządkowany i bezpieczny sposób rozpocząć praktykę i cieszyć się nią na regularnych zajęciach.

W ciągu 8 tygodni Kursu Wstępnego nauczycielka szczegółowo omówi i zaprezentuje podstawowe jogowe pozycje, co umożliwi C kontynuację praktyki w grupach ogólnych.

Kurs Jogi dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi lub miały z nią bardzo ograniczony kontakt.

Czas trwania: 16 zajęć = 8 tygodni
18.9-13.11.2023
Terminy: poniedziałki 18:00 i środy 18:00
Cena 499 zł
Wymagana zaliczka przy zapisie: 100 zł

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy dorosłam starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc intensywne treningi z youtubowymi królowymi. Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie kontuzje i dobry przykład praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę  właśnie tutaj do LaLoby. Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią, a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie. Poza przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych, ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara, aż w końcu postanowiłam zrobić kurs nauczycielski, aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie .Do zobaczenia na macie!

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  18.9-13.11.2023
  poniedziałki 18:00, środy 18:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  499 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Ważne:
  W trakcie trwania kursu można odrobić dwie, wcześniej zgłoszone nieobecności. Tylko nieobecność zgłoszona najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem zajęć może zostać odrobiona na dowolnych zajęciach z grafiku (po wcześniejszej rezerwacji) w trakcie trwania kursu a najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zakończenia kursu.
  Niewykorzystane zajęcia przepadają – nie zwracamy za nie ekwiwalentu.

  Masz pytania?