Zapraszamy Cię na wyjątkowy, kobiecy warsztat jogi „Na trudne dni”. Pokażemy Ci jak ćwiczyć podczas miesiączki i jak pomóc sobie poprzez praktykę jeżeli to dla Ciebie naprawdę trudny czas. Po warsztacie możesz z nami zjeść przepyszne, zdrowe śniadanie. Dołączysz?

Serdecznie zapraszamy na kobiecy warsztat jogi poświęcony problemom natury hormonalnej, sposobom łagodzenia dolegliwości bólowych poprzez ćwiczenia oddechowe i odpowiednie Asany.

Zastanawiasz się:
Czy można złagodzić ból podczas miesiączki? Czy mogę uregulować swoją miesiączkę? Czy Joga metodą Iyengara może pomóc przy endometriozie? Odpowiedź brzmi: Tak!!!

Pokażemy Ci jak ćwiczyć podczas miesiączki i jak pomóc sobie poprzez praktykę jeżeli miesiączka to dla Ciebie naprawdę trudny czas. Do warsztatu wprowadzają ćwiczenia oddechowę i relaksacja. W warsztacie, może uczestniczyć każda z was, nawet jeśli nigdy nie była na zajęciach jogi.
Poprowadzi: Żulieta Czobanowa (Żuża Yoga), certyfikowana instruktorka Jogi Metodą Iyengara.

o warsztacie zapraszamy na wspólne śniadanie i degustację ziół pomocnych przy menstruacji.

Maksymalna ilość osób 10 – więc spiesz się rezerwować miejsce.
Wymagana wpłata zaliczki 30 zł w dowolnym Centrum lub przelewem: 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001. Zaliczka nie będzie zwracana przy rezygnacji po 20.11.2019r. Zaliczka jest gwarancją rezerwacji miejsca.

Data

24.11
godz. 8:30 – 10:30

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Krakow

Cena

70 – 90 zł

Kontakt