Przygotowanie do porodu to bardzo istotna kwestia w ostatnim trymestrze ciąży. Dlatego mamy dla Was nowe zajęcia, które pomogą Wam już bezpośrednio przed samym rozwiązaniem.

Zapraszamy od 24.04 w każdą środę o godz. 10:00 na zajęcia „Aktywne przygotowanie do porodu”

Są to zajęcia o niskiej intensywności przeznaczone dla kobiet w 3. trymestrze ciąży (szczególnie zalecane po 36 tyg.), w których mogą uczestniczyć nawet do rozwiązania. Podczas tego treningu koncentrujemy się na umiejętności świadomego rozluźnienia poszczególnych grup mięśniowych, w tym szczególnie ważnego przy porodzie dna miednicy, opanowaniu prawidłowego oddychania, mobilizacji stawów biodrowych i kręgosłupa oraz nauki pozycji porodowych i technik sprzyjających łagodzeniu odczuć bólowych w kolejnych okresach porodu. Na zajęciach oprócz fizycznego przygotowania ciała zwracana jest uwaga na psychiczny aspekt radzenia sobie z bólem porodowym, a także obawami związanymi z samym porodem jak i wczesnym połogiem.

Zajęcia poprowadzi Dominika Lalik, instruktor pilates, fizjoterapeutka uroginekologiczna

 

Zajęcia odbywają się w Laloba przy ul. Beskidzkiej 30 c – zapisz się: 570 577 677

 

A dla tych z was, które chcą ’łatwiej urodzić’ polecamy książę!
Wyjątkowy poradnik położnej i psycholog Izabeli Dembińskiej pt ” Rodzić można Łatwiej”
Książa jest do nabycia w obu lokalizacjach w LaLobie!

Recenzja książki:

To pierwszy taki poradnik w Polsce. Doświadczona położna i specjalistka z zakresu bezpiecznego treningu w ciąży pokazuje w nim jak przygotować się do porodu łącząc ciało, umysł i całą logistykę. Przeprowadza nas przez ciążę i poród pod kątem fizjologicznym, emocjonalnym i fizycznym. Udowadnia, że to ostatecznie dziecko, decyduje jak chce przyjść na świat i że warto mu zaufać. Chce pokazać na ile  wewnętrzna wiara we własną moc rodzenia pomaga kobietom przejść przez ciążę, nawet jeśli nie każdej z nich uda się zrealizować własny plan porodu. Nie kryje, że książkę napisała właśnie dzięki swoim podopiecznym, którym pomogła przejść ich drogę do porodu.

Izabela Dembińska sama jest mamą dwójki dzieci, urodzonych całkowicie naturalnie. Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu  Medycznego na kierunku położnictwo oraz absolwentką psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Przygotowała do porodu kilka tysięcy kobiet i par w szkołach rodzenia oraz indywidualnie. Jest założycielką Medical Pregnancy Training – szkoleń dla profesjonalistów oraz programu dla kobiet w okresie okołoporodowym „Ćwicz z położną“. Prowadzi szkolenia z zakresu położnictwa i rehabilitacji. Jest też ekspertem Narodowego Programu Zdrowia Ministerstwa Zdrowia z zakresu „Standardy Opieki Okołoporodowej“. Obecnie związana ze Szpitalem Praskim w Warszawie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.