W nowym sezonie przygotowałyśmy dla Was nowości!

Już od 17.09 zmienia się harmonogram oraz pojawią się nowe zajęcia:

Od 19.09 zapraszamy na taneczne szaleństwo Salsation® prowadzone przez Sandrę Jędryszczyk.
Salsation Salsation® – NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ PROGRAM dance&fitness w Europie!
Jeszcze żaden program nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, w tak KRÓTKIM CZASIE!
Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

Jak wyglądają zajęcia:

Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down”.

Co muszę zabrać ze sobą?

* Wygodny strój treningowy.
* Obuwie sportowe.
* Butelkę wody i ręcznik.
* Dobry nastrój
* Pozytywne nastawienie

Kiedy zauważę rezultaty?

Trenując regularnie, wraz ze zdrowym i racjonalnym odżywianiem, efekty są zauważalne już po kilku tygodniach.

Czy na zajęciach wykorzystywana jest muzyka? Jakie tempo?

Tak, muzyka jest nieodzownym elementem zajęć, wręcz najważniejszym. Każda choreografia jest idealnie dopasowana do muzyki, dzięki czemu zajęcia upływają w niesamowitcie przyjemnej atmosferze. Tempo jest zróżnicowane. Pojawiają się zarówno szybkie i dynamiczne rytmy, jak merengue czy soca, umiarkowane, jak dancehall, salsa, reggaeton, a także delikatne i sensualne, jak np bachata czy kizomba.

Czy na zajęciach pojawiają się podskoki?

Rzadko – zazwyczaj jako pojedyncze elementy, które wedle potrzeb, można zastąpić innym krokiem.

Kto może uczestniczyć w tych zajęciach (wiek, płeć)?

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, bez względu na płeć, które uwielbiają taniec i świetną zabawę, a przy tym stracić sporo zbędnych kalorii i aktywnie spędzić czas.

Jaki efekt osiągnie klient? Co nam dają te zajęcia?

*Wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała, głównie takich partii jak: ramiona, brzuch, uda, pośladki.
*Poprawa koordynacji i świadomości ciała,
*Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu,
*Znaczna poprawa nastroju,
*Naładowanie pozytywną energią na cały dzień!

Od 26.09 zapraszamy na nowe zajęcia Balance Fusion. Autorski program przygotowany przez Dominikę Zapotoczną, która dołącza do naszego Teamu.

Balance Fusion to zajęcia łączące elementy jogi i pilatesu, które wzmacniają mięśnie brzucha, kręgosłup, poprawiają wygląd sylwetki, a także koordynację ruchową. Zajęcia te opierają się na pracy z oddechem, płynności i uważności na precyzję ruchów, dzięki czemu angażujemy do harmonijnej pracy całe ciało przy okazji mięśnie dna miednicy.

Zajęcia InBalance pozwalają wzmocnić i uelastycznić ciało, dodać mu sprężystości, poprawić ruchomość stawów, a ponadto pomagają obniżyć poziom stresu oraz poprawić nastrój.

Ćwiczenia rozpoczynają się od łagodnej rozgrzewki, po czym płynnie przechodzą do wzmacniania obręczy barkowej i biodrowej, core’u i stabilności kręgosłupa. Zajęcia kończą się elementami stretchingu oraz wyciszenia, aby organizm mógł rozpocząć regenerację po treningu.

Zapraszamy również na zajęcia stepu funkcjonalnego.

Jest to trening o średniej intensywności, którego zadaniem jest zadbanie o konkretne funkcje naszego ciała. Dobór ćwiczeń nie jest przypadkowy, najczęściej trening oparty jest o ćwiczenia złożone, wielostawowe, dzięki którym pracujemy nad naszą siłą, szybkością, wytrzymałością, mobilnością, koordynacją i wydolnością. Do treningu jest wykorzystywany sprzęt taki jak step, oraz dodatkowo hantle czy TRX.

Miejsce

ul. Beskidzka 30C

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 666 290 333, 570 577 677
recepcja@laloba.pl