Loading...

Z czym kojarzy nam się lato?
Lato to słońce, ciepło, pozytywna energia, wysokie wibracje i relaks.
Powietrze jest przesycone zapachami kwiatów, dominuje soczysta zieleń, dni są długie. Lato to energia obfitości, wolność i radość. A lipiec to pełnia lata lata, kiedy mnóstwo wakacji jeszcze przed nami.
Lato jest bardzo intensywną porą roku, która mocno podnosi poziom naszej energii. A nadmiar bodźców rozprasza nasz umysł.

Czasami musimy się zatrzymać i sprawdzić, czego potrzebujemy. Jak możemy o siebie zadbać, żeby jak najwięcej skorzystać z lata i jego dobrodziejstw?
Tematem przewodnim naszego warsztatu będzie OBFITOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ Bo lato to najlepszy czas na SPOTKANIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, CELEBROWANIE DOBRYCH CHWIL, NA ZABAWĘ
Podczas warsztatu skoncentrujemy się na łagodnej Vinyasie, która zrównoważy wysoką energię początku lata. Delikatnie wychłodzimy się w Yin Jodze, a następnie totalnie się zrelaksujemy podczas seansu Jogi Nidry.

Prowadząca

Magdalena Jargut | Instruktorka Jogi

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  22.7.2023
  godz. 9:30-12:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  99 zł dla z Kartą LaLoba i 129 dla osób bez karty

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?