Znany na całym świecie styl tańca! Kojarzony z energią, fantastyczną zabawą i niepowtarzalna muzyką! Reggaeton to połączenie hip-hopu, reggae, dancehallu, salsy, merengue i bachaty. Opiera się na mocnych, rytmicznych ruchach bioder i klatki piersiowej. Reggaeton to radość, zmysłowość i dzika zabawa. Zajęcia te znacznie poprawiają też koordynację oraz wpływają na polepszenie ogólnej kondycji

Dynamiczny sposób prowadzenia zajęć powoduje, że są one nie tylko taneczną zabawą, ale również treningiem modelującym sylwetkę. Dzięki temu, że reggaeton jest niezwykle bogatą techniką, każdy nasz kontakt z tym stylem, okazuje się nowym i niezapomnianym przeżyciem, a przede wszystkim eksplozją endorfin i świetną zabawą!

Reggaetonu uczyć Was będzie absolutnie wyjątkowa tancerka i instruktorka Ilona Ułamek. Ilona swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat i oddała się tej pasji na resztę życia. Pierwsze kroki na parkiecie stawiała na arenach Międzynarodowych Turniejów Tańca Towarzyskiego zdobywając tym samym kolejne osiągnięcia w stylach latynoamerykańskim oraz standardowym. Po ukończeniu szkoły średniej zaczęła zdobywać swoje pierwsze doświadczenia jako instruktor tańca prowadząc kursy w Irlandii. Po powrocie do Polski, wciąż rosnące zamiłowanie do tańca popchnęło ją do odkrywania kolejnych jego form. Przyszła pora na Salsę Kubańską, Reggaeton i Bachatę a w późniejszym czasie Hip Hop i High Heels. Od roku 2012 aktywnie podróżuje po Polsce i świecie biorąc czynny udział w największych międzynarodowych kongresach tanecznych. Na parkiecie przywiązuje dużą wagę do techniki tanecznej, pracuje indywidualnie nad swoim ciągłym rozwojem i stara się wciąż doskonalić ruch ucząc się od najlepszych. Swoją miłością do tańca zaraża innych i z niezwykłą pasją podchodzi do każdych zajęć i każdego nowego projektu.

Prowadząca

Ilona Ułamek

Instruktorka i tancerka

Czas trwania: 23.02.-13.04.2022, 8 h zajęć = 8 tygodni
Terminy: środy godz. 20:00
23.02., 02.03., 09.03., 16.03., 23.03., 30.03., 06.04., 13.04.
Wymagana zaliczka przy zapisie: 100 zł
Maksymalna liczba uczestniczek: 15 osób
Przyjdź na lekcję pokazową , poznaj fantastyczną tancerkę i nauczycielkę Ilonę Ułamek i poczuj klimat Reggaetonu.
Na parkiecie spotykamy się 26 stycznia (środa) o 21:00.
Wstęp na zajęcia 5 zł. Wymagana jest rezerwacja miejsca.

Masz pytania?

  Data
  23.02.-13.04.
  środy godz. 20:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  219 zł

  Ilość osób
  15

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl